Pasludina Ķemeru sanatorijas investora maksātnespēju , Mixnews.lv

Pasludina Ķemeru sanatorijas investora maksātnespēju

фото

Nekustamais īpašums | 2013. gada 1. martā plkst. 12:02

Jūrmalas pilsētas tiesa šodien pasludināja Ķemeru sanatorijas investora SIA "Ominasis Latvia" maksātnespēju, ziņo LETA.

"Ir pasludināta "Ominasis Latvia" maksātnespēja, un motivētais tiesas lēmums būs pieejams 4.martā. Spriedums nav pārsūdzams," pavēstīja tiesā.

Ar pieteikumu par maksātnespēju tiesā atkārtoti vērsās uzņēmums "Arhiidea", ar kuru "Ominasis Latvia" notiek arī strīdi par parādu piedziņu. Pret "Ominasis" ar maksātnespējas pieteikumu iepriekš vērsās arī SIA "IAT Cityco", tomēr tas pērn tika noraidīts. 2011.gada vasarā "Arhiidea" ar šādu pieteikumu vērsās pirmo reizi, bet arī tas tika noraidīts, un "Ominasis Latvia" tika atzīts par maksātspējīgu.

Tikmēr Rīgas apgabaltiesa pērn augustā daļēji apmierināja "Arhiidea" prasību pret Ķemeru sanatorijas privatizētāju par parādu piedziņu vairāk nekā 473 000 latu apmērā. Tiesa no "Ominasis" piedzina 341 357 latu parādu. Šis spriedums ir stājies spēkā.

Tāpat tiesa apķīlāja "Ominasis Latvia" maksājumus, kas pienācās no trešajām personām, tostarp naudas līdzekļus jau minēto 383 203 latu apmērā, kas pienācās no kredītiestādēm.

Tomēr "Ominasis Latvia" iesniedza pieteikumu par prasības nodrošinājuma atcelšanu, un šī gada 20.janvārī Rīgas apgabaltiesa nolēma atcelt nodrošinājumu daļā par maksājumu apķīlāšanu no trešajām personām un naudas apķīlāšanu, kas pienācās no kredītiestādēm, atstājot spēkā lēmumu par parādu piedziņu.

Lēmums nebija pārsūdzams.

Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju SIA "Ominasis Latvia" pieder SIA "Santlat", kas savukārt pilnībā pieder Saūda Arābijas iedzīvotājam Omāram Saleham Alhamdi.

Foto: mixnews.lv

Komentāri