Šuplers: No Slovākijas izlases Olimpiādē negaida lielus panākumus, Mixnews.lv

Šuplers: No Slovākijas izlases Olimpiādē negaida lielus panākumus

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 9. janvārī plkst. 15:12

No Slovākijas hokeja izlases gaidāmajās Soču ziemas olimpiskajās spēlēs negaida lielus panākumus, uzskata bijušais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo" un Doņeckas "Donbass" galvenais treneris Jūliuss Šuplers, informē LETA.

Slovākija olimpiskajās spēlēs sacentīsies A apakšgrupā kopā ar Krieviju, ASV un Slovēniju. Vienība startēs savās sestajās olimpiskajās spēlēs, bet pirms četriem gadiem Vankūverā gūts lielākais panākums, ierindojoties ceturtajā vietā.

"Kopš tā laika ir pagājis ilgs laiks - sastāvs ir jūtami mainījies, komandai ir cits treneris. Dzimtenē no mūsu komandas lielus panākumus negaida," uzskata Šuplers. "Protams, mēs ceram, ka izlase spēs visus pārsteigt, sagādājot kādu negaidītu rezultātu."

"Tomēr es palieku reālists - cerēt uz medaļām un kur nu vēl zeltu būs neticami grūti. Labi ir jau tas vien, ka visi spēlētāji vēlas doties uz Sočiem un tur parādīt sevi no labākās puses," piebilst treneris. "Kādam varbūt nepatīk viena vai otra spēlētāja iekļaušana sastāvā, tomēr mūsu izvēles iespējas nav lielas, tāpēc kandidātu spēlēšana nopietnās līgās - Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un KHL - jau mums ir svarīgs punkts."

Izlases rindās Sočos spēlēs arī Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Marcels Hosa, kā arī bijušais "Dinamo" komandas uzbrucējs Tomāšs Surovijs. Tāpat vienībai turnīrā palīdzēs NHL zvaigznes Zdeno Hāra, Marians Gaboriks, Ļubomirs Višņovskis un Marians Hosa.

Izlasē spēlēs 14 NHL hokejisti un desmit KHL pārstāvji, bet kā vienīgais spēlētājs ārpus šīm divām līgām sastāvā iekļauts pašmāju kluba "Košice" uzbrucējs Tomāšs Marcinko.

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija.

Komentāri