Aicina apskatīt izstādi Ceļā uz Olimpu, Mixnews.lv

Aicina apskatīt izstādi Ceļā uz Olimpu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 17. janvārī plkst. 18:33

No šodienas Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" būs apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde "Ceļā uz Olimpu", aģentūru LETA informēja "Origo" sabiedrisko attiecību konsultante Madara Laicāne.

Sporta fotogrāfs Zālmanis piedāvā ieskatu dažādu disciplīnu sportistu grūtajā, bet iedvesmojošajā ceļā uz Olimpisko spēļu goda pjedestālu. "Izstādē būs apskatāmas aptuveni 44 fotogrāfijas, kuras tapušas, sākot ar 2006.gada Turīnas Olimpiskajām spēlēm. Arī šogad došos uz Sočiem iemūžināt olimpisko hokeja spēļu mirkļus," stāsta izstādes autors.

Zālmanis ir viens no pieredzējušākajiem Latvijas sporta fotogrāfiem, strādājis vairākās Olimpiskajās spēlēs un nozīmīgos turnīros. Savas profesionāļa gaitas sācis pirms 30 gadiem laikrakstā "Sports" kā sporta fotoreportieris.

Patlaban Zālmaņa profesionālās gaitas saistās ar KHL līgas fotografēšanu ziemas laikā un regbija un velosporta iemūžināšanu vasarā. 2011.gadā Zālmanim ar Triju Zvaigžņu ordeņa kapitula lēmumu piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis par nopelniem Latvijas labā.

Komentāri