Dārziņš: Uz olimpiskajām spēlēm nebraucam vienkārši piedalīties, Mixnews.lv

Dārziņš: Uz olimpiskajām spēlēm nebraucam vienkārši piedalīties

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 27. janvārī plkst. 16:52

Latvijas hokeja izlase negrasās uz gaidāmajām Soču Ziemas olimpiskajām spēlēm doties tikai tāpēc, lai piedalītos, bet tā vietā alkst sagādāt pārsteigumus, aģentūrai "R-Sport" izteicies valstsvienības un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Lauris Dārziņš.

Olimpiādē Latvija spēlēs vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Šveici un Čehiju.

"Spēlējot "Dinamo" rindās, automātiski gatavojos arī Olimpiādei, jo KHL līmenis ir augsts. Es, protams, apzinos, ka olimpiskās spēles tuvojas, tomēr pašlaik koncentrējos tikai mačiem kluba rindās," izteicies Dārziņš.

"Lieliski, ka mūsu mazā valsts startēs jau ceturtajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas. Nokļūšana tur jau pati par sevi ir liela laime, tomēr mēs uz Sočiem nedosimies ar domu tikai piedalīties. Centīsimies sagādāt pārsteigumus," piebilst uzbrucējs, kurš pēc pārcelšanās uz "Dinamo" un veselības sakārtošanas atkal ticis pie regulāras spēļu prakses. "Kad paliku bez kluba, nedomāju par iespējamo netikšanu izlases rindās, jo pats galvenais ir veselība. Es koncentrējos uz savu veselību."

Dārziņš janvāra sākumā parakstīja trīs ar pusi gadu līgumu ar Rīgas "Dinamo", ko atstāja 2011.gadā, pavadot tajā trīs sezonas. Kopš atgriešanās komandā viņš piecās spēlēs guvis vienus vārtus, veicis divas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -1, ziņo LETA.

Latvijas hokeja izlase piedalīsies ceturtajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas, tomēr līdz šim tā ar augstiem rezultātiem nav izcēlusies - 2002.gadā tika izcīnīta devītā vieta, bet 2006. un 2010.gadā latvieši palika pēdējā, 12.pozīcijā. Tāpat Latvijas hokeja izlase piedalījās 1936.gada Olimpiādē, paliekot 13.vietā.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim, un Latviju tajās pārstāves 58 sportisti.

Komentāri