Biškopji olimpiešiem dāvinās 80 kilogramus medus produktu, Mixnews.lv

Biškopji olimpiešiem dāvinās 80 kilogramus medus produktu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 4. februārī plkst. 12:04

Lai Latvijas sportistu izlase Soču Olimpiādes laikā varētu uzturēt labu veselību un fizisko formu, Latvijas Biškopības biedrība dāvinās sportistiem 80 kilogramus medus, bišu maizes un medus maisījumu ar ogām, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja biedrības vadītājs Armands Krauze.

"Medus ir ne tikai garšīgs, bet arī izcili enerģētisks produkts, kas spēj palielināt sportistu fizisko potenciālu, izturību, kā arī ātri atjauno spēkus. Medū esošie antioksidanti, vitamīni, minerālvielas un mikroelementi ir nepieciešami ikvienam sportistam," sacīja Krauze.

Plānots, ka dāvinājumu sportistiem biedrība pasniegs trešdien, 5.februārī, pl.13:00 "Volvo Sporta centra" konferenču zālē.

Dāvanas tiks nogādātas Latvijas Olimpiskajai komitejai, lai tās varētu saņemt visi sportisti, kas pārstāvēs Latviju olimpiskajās spēlēs.

Soču Olimpiāde norisināsies no 7. līdz 23.februārim. Latviju olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 58 sportisti.

Latvijas Biškopības biedrība apvieno vairāk nekā 1850 biedrus - lauksaimniekus, kas nodarbojas ar biškopības produkcijas ražošanu, kā arī pārstāv citas lauksaimniecības nozares. Atkarībā no laika apstākļiem gadā Latvijā tiek ievākts 700 līdz 2000 tonnu medus.

Komentāri