Daugaviņš pievienojies Latvijas hokeja izlases treniņiem, Mixnews.lv

Daugaviņš pievienojies Latvijas hokeja izlases treniņiem

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 4. februārī plkst. 16:03

Uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien kā pēdējais no Rīgā gaidītajiem Latvijas hokeja izlases spēlētājiem pievienojies treniņiem pirms starta gaidāmajās Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs, ziņo LETA.

No Šveices pārbraukušais Daugaviņš otrdien uz ledus darbojās kā centra uzbrucējs, spēlējot vienā maiņā ar Mārtiņu Cipuli un Ronaldu Ķēniņu.

Arī otrdienas treniņā nemainīgi vienā maiņā slidoja Jānis Sprukts, Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs, kā arī Herberts Vasiļjevs, Mārtiņš Karsums un Miks Indrašis. Pārējie četri uzbrucēji - Juris Štāls, Armands Bērziņš, Koba Jass un Vitālijs Pavlovs - darbojās vienā maiņā.

Tāpat otrdien nemainīgi palikuši visi četri aizsargu pāri - Sandis Ozoliņš ar Arvīdu Reķi, Artūrs Kulda ar Oskaru Bārtuli, Kristaps Sotnieks ar Georgiju Pujacu, kā arī Ralfs Freibergs ar Krišjāni Rēdlihu.

Uz ledus bija arī vārtsargi Edgars Masaļskis un Ervīns Muštukovs.

Līdz ar to pašlaik Latvijas izlases treniņos piedalās 23 no 25 izlases spēlētājiem. Vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzbrucējs Zemgus Girgensons, kā arī izlases galvenais treneris Teds Nolans komandai pievienosies jau Sočos 10.februārī.

Sagatavošanās laikā Rīgā par Latvijas izlasi atbild Nolana palīgi Toms Kūlens ar Kārli Zirni. Valstsvienība uz Sočiem dosies ceturtdien.

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija, aizvadot cīņas vienā grupā ar Šveici, Čehiju un Zviedriju.

Komentāri