Žurnāliste: Sočos darbi notiek visu diennakti, Mixnews.lv

Žurnāliste: Sočos darbi notiek visu diennakti

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 4. februārī plkst. 21:07

Sočos, kur piektdien tiks atklātas ziemas Olimpiskās spēles, patiešām viss vēl nav gatavs viesu uzņemšanai. Taču darbi notiek un nav šaubu, ka tie tiks pabeigti līdz olimpiādes atklāšanai, radio Baltkom pastāstīja kanāla "Rossija" speciālkorespondente Jekaterina Zorina.

"Šur tur viesnīcas nav uzceltas, šur tur tiek klāts bruģis vai zāliens. Taču darbi turpinās un līdz olimpiādes sākumam viss būs pabeigts. kad eju gulēt, aiz loga redzu vienus darbus, no rīta - redzu jau citus darbus," stāsta Zorina.

Viņa atzīst, ka šī ir viņas pirmā vizīte Sočos, un žurnālisti ir pārsteidzis pilsētas skaistums. Vēl jo vairāk, viņa uzsver, ka gan brīvprātīgie, gan citi, kas šajās dienās Sočos strādā, ir ļoti labvēlīgi noskaņoti.

"Es redzēju, lūk, šādu ainu: no viena līdz otram pacēlājam kursē mašīnas, kuras vada vietējie iedzīvotāji. Ne visi zina svešvalodas. Kāds vīrietis veda ārzemnieku grupu, kura nezināja ne savas viesnīcas nosaukumu, ne arī adresi. Viņš kāpa no mašīnas katrā pieturā un lūdza brīvprātīgo palīdzību tik ilgi, kamēr nogādāja ārzemniekus īstajā vietā," stāstīja Zorina.

Kanāla "Rossija" speciālkorespondente stāstīja, ka jau Soču lidostā žurnālistiem ir jāaktivizē akreditāciju un t.s. līdzjutēja pase. "Šī pase dod tiesības atrasties sacensībās, uz kurām ir nopirkta biļete, vai arī var izmantot transportu, kas kursē no vienas sacensību vietas līdz otrai,' stāsta žurnāliste.

Zorina īpaši uzsvēra, ka gan policija, gan brīvprātīgie, gan arī vietējie iedzīvotāji ir ļoti laipni un pretimnākoši.

Komentāri