Rubenim trešā vieta Soču olimpiskās trases grupas treniņbraucienā, Mixnews.lv

Rubenim trešā vieta Soču olimpiskās trases grupas treniņbraucienā (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 5. februārī plkst. 12:15

Latviešu kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis trešdien uzrādījis trešo labāko laiku Soču olimpiskās trases pirmajā savas grupas treniņbraucienā, ziņo LETA, atsaucoties uz vietējiem medijiem.

Pirmajā treniņbraucienā starp A grupas sportistiem ātrākais bija šīs sezonas Pasaules kausa ieguvējs un 2010.gada olimpiskais čempions Fēlikss Lohs no Vācijas, uzrādot laiku 53,253 sekundes. Otrajā vietā aiz viņa sekoja divkārtējais olimpiskais čempions Armīns Cīgelers no Itālijas, kura laiks bija 53,404 sekundes.

Savukārt trešo labāko laiku pirmajā braucienā uzrādīja 2006.gada Olimpiādes bronzas medaļas ieguvējs Rubenis, kurš finišēja pēc 53,483 sekundēm.

Otrajā braucienā A grupas sportistiem labāko trijniekā ierindojās attiecīgi Cīgelers (53,440 sekundes), Lohs (53,500 sekundes) un Dominiks Fišnallers no Itālijas (53,579 sekundes).

Latviju olimpisko spēļu kamaniņu braukšanas sacensībās pārstāvēs deviņi sportisti, bet kā pirmie šīs nedēļas nogalē medaļas izspēlēs vīri.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim. Latviju tajās pārstāvēs 58 sportisti.

Komentāri 1
2wvhAQyGzstpirms 5 gadiem
Ģirts cītīgi lobē bankas jo šodien uzkrātā nauda pēc 30-40 gaeidm nebūs pat papīra vērtībā bet bankas vēlas saņemt bet neko nedot kā viduslaiku pirāti. LPSR bija materiālās vērtības, kuras tika izagtas nevis privatizētes un to izdarīja tie kas bija pie varas un tagad dzīvo no sazagtā. Ģirt ja ar tevi kārtīgi pastrādātu VID tad TU paliktu klusāks un iespējams arī tievāks tavs naudas maks.