Gundars Āboliņš: Olimpiāde ieroču ielenkumā nomāc sportisko garu (VIDEO), Mixnews.lv

Gundars Āboliņš: Olimpiāde ieroču ielenkumā nomāc sportisko garu (VIDEO) (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 5. februārī plkst. 12:25

Kamēr sportisti vēl tikai ierodas Sočos – kā pēdējie 10.februārī uz norises vietu izlidos bobslejisti. No Latvijas Olimpiskās izlases kā viens no pirmajiem uz startu dosies biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Viņš sestdien 8.februārī piedalīsies desmit kilometru sprintā.

Rastorgujevs vēl junioru vecumā tika uzskatīts par ļoti talantīgu sportistu, bet pieaugušo konkurencē viņš sevi pa īstam apliecinājis vien pēdējās divās sezonās.

Šobrīd 25 gadus vecais sportists pērn Pasaules kausa posmā Sočos spēja izcīnīt ceturto vietu individuālajā distancē, bet šī gada sākumā bija ceturtais arī Oberhofā notikušajās iedzīšanas sacensībās.

Nedēļu pirms Soču Olimpiādes Rastorgujevs triumfēja Eiropas čempionāta 20 kilometru distancē, parādot, ka ir lieliskā sportiskajā formā. 2014.gadā būs viņa otrās olimpiskās spēles.

"Ne es māku slēpot vai šaut, bet biatlonu man patīk skatīties" - biatlona disciplīnu daudzveidība aizraujoša šķiet aktierim Gundaram Āboliņam. MixTv viņš atklāja savas sajūtas saistībā ar gaidāmajām Soču Olimpiskajām spēlēm.

Komentāri 1
968AsX8WKXTYpirms 5 gadiem
I thoroughly eynojed your Rt 66 travels & commentary. I'm from Stroud and the only thing you seemed to have missed was eating at the Rock Cafe. The Disney movie Cars was somewhat based on the owner of the Rock Cafe. Andrew James is my son & you went to Oxford with him. What a great road trip for you two to take.