Kremlis: Soču Olimpiādi apmeklēs aptuveni 60 valstu vadītāji, Mixnews.lv

Kremlis: Soču Olimpiādi apmeklēs aptuveni 60 valstu vadītāji

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 5. februārī plkst. 21:44

Atbilstoši provizoriskajām aplēsēm Soču Olimpiādi apmeklēs aptuveni 60 valstu vadītāji, bet galīgie skaitļi būs zināmi pēc sacensību beigām, ziņo LETA-RIA-NOVOSTI.

"Lūk, man ir sekojoši skaitļi, kuros mēs balstāmies - uz atklāšanu atbilstoši stāvoklim šodien ierodas 44 valstu līderi, bet kopumā uz tām vai citām sacensībām - aptuveni 60," radiostacijai "Kommersant FM" sacīja sacīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

"Bet tas, ziniet, ir pastāvīgs process. Kāds apstiprina, pēc tam pārceļ termiņus, tad atliek savu apmeklējumu, un tāpēc galīgi skaidrs būs tikai beigās," skaidroja Peskovs.

Runājot par to, cik lielā mērā būs aizpildītas viesnīcas, viņš pieļāva, ka daži numuriņi varētu palikt brīvi.

"Tā vienmēr mēdz būt. Ja jūs tagad mēģināsiet rezervēt kādu vietu, jums tas nesanāks, norezervēts ir pilnīgi viss, jo tiek sagaidīti seši tūkstoši sportistu olimpiešu un komandas locekļu no 88 pasaules valstīm," viņš sacīja.

Turklāt kopā ar lielām komandām ierodas arī valstu galvas.

"Valstu līderis ierodas, ap viņu ir tie, kurus sauc par svītu - palīgi, apsargi un tā tālāk. Gadījumā, ja viņi nakšņo, viņi visi aizņem viesnīcas numuriņus, tāpēc vieni numuriņi tiks aizņemti, cieti - atbrīvosies. Bet kopumā, protams, tā, domājams, ir maksimālā noslodze," rezumēja Putina preses sekretārs.

Komentāri