Martinu Dukuru olimpiskajās spēlēs apmierinās tikai zelta medaļa, Mixnews.lv

Martinu Dukuru olimpiskajās spēlēs apmierinās tikai zelta medaļa

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 11:42

Latvijas skeletonistu un šā brīža pasaules vadošo šī sporta veida pārstāvi Martinu Dukuru Soču olimpiskajās spēlēs apmierināts tikai zelta medaļa, izteicies latvietis.

M.Dukurs janvāra beigās triumfēja Vācijā notikušajā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošajā posmā, jau piekto reizi izcīnot uzvaru Pasaules kausa kopvērtējumā un Eiropas čempionātā, ziņo LETA.

фото

фото

фото

Tāpat latvietis otro gadu pēc kārtas tika pie Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) īpašās balvas 100 000 eiro apmērā, kas pienākas tam sportistam, kurš uzvarējis sezonas pēdējās trīs sacīkstēs, turklāt visos sešos braucienos palicis nepārspēts.

Pirms četriem gadiem Vankūverā latvietis izcīnīja sudrabu, bet startam Sočos viņš ir sagatavojies ar uzvarām sešos no astoņām šīs sezonas Pasaules kausa sacensībām.

"Nebūšu apmierināts, ja nebūšu savas sportiskās formas virsotnē, ja izdarīšu tikai pusi no tā darba, ko veicu parasti, un ja galu galā iegūšu sudraba medaļu," 29 gadus vecā M.Dukura teikto citē Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK). "Mans mērķis ir būt labākajam."

Šīs sezonas Pasaules kausa kopvērtējumā otro vietu ieņēma vecākais no brāļiem Dukuriem Tomass, kurš būs viens no medaļu pretendentiem arī Sočos.

"Es vēlos, lai mēs Latvijā atgrieztos ar divām medaļām," izteicies T.Dukurs.

Vīriešu skeletona sacensības Sočos notiks 14. un 15.februārī.

M.Dukurs decembra beigās tika atzīts par 2013.gada Latvijas labāko sportistu. Pēc uzvarām 2010. un 2011.gadā šo balvu sportists ieguva jau trešo reizi karjerā.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim, bet Latviju tajās pārstāves 58 sportisti.

Komentāri