Saulietis: Latvijas izlasē savākti ļoti labi spēlētāji, Mixnews.lv

Saulietis: Latvijas izlasē savākti ļoti labi spēlētāji

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 14:43

Kaut pašam nav izdevies iekļūt Latvijas izlasē dalībai Soču olimpiskajās spēlēs, hokeja uzbrucējs Kaspars Saulietis uzskata, ka valstsvienības sastāvs šoreiz ir ļoti spēcīgs, raksta LETA.

Latvijas hokeja izlase pašlaik gatavojas Soču olimpiskajām spēlēm, kur apakšgrupu turnīrā tiksies ar pērnā gada divām spēcīgākajām pasaules komandām Zviedriju un Šveici, kā arī Čehiju.

Kaut Saulietis šoreiz nav iekļuvis valstsvienības sastāvā, viņš uzskata, ka valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans noteikti zina, ko dara.

"Treneris būvē komandu un katram spēlētājam redz savu lomu. Ceru, ka Nolans katram spēlētājam ir atradis konkrētu uzdevumu," Saulietis izteica cerību, ka katrs hokejists valstsvienībā iekļauts ar konkrētu domu. "Spēlētāji savākti ļoti labi, un sagaidu ļoti labu komandas sniegumu."

Runājot par to, kas uzvarēs Olimpiādē, Saulietis atzina, ka "viss tiek darīts, lai krievi spēlētu finālā", bet otru finālistu viņš neņēmās prognozēt.

Šajā sezonā Saulietis pārstāv Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) čempionvienību Ņeftekamskas "Toros", kuras labā 39 spēlēs guvis deviņus vārtus un izpildījis 14 rezultatīvas piespēles, kas dod rezultatīvākā spēlētāja godu.

"Spēlēju daudz, esam otrajā vietā kopvērtējumā. Esmu komandas rezultatīvākais spēlētājs, nav par ko sūdzēties," teica sportists. "Protams, gribētos punktus vēl vairāk, bet visām vadošajām komandām līderi nav starp līgas rezultatīvākajiem - galvenā ir komandas spēle."

Ar 88 punktiem 44 spēlēs "Toros" komanda pašlaik VHL kopvērtējumā ieņem otro vietu, par punktu atpaliekot no līdervienības Tjumeņas "Rubin".

"Toros" rindas pārstāv vēl viens Latvijas uzbrucējs Artūrs Mickēvičs.

"Nevaru raksturot šo līgu, iespējams, to varētu salīdzināt ar Baltkrievijas hokeja čempionātu tā zelta gados," par Krievijas otro spēcīgāko līgu teica Saulietis. "Šajā līgā ir izaugsmes iespējas - kad nolaiž spēlētājus no Kontinentālās hokeja līgas (KHL), viņi nav galvas tiesu pārāki."

Komentāri