Morgenšternam atļauj Sočos cīnīties par ceturto olimpiskā čempiona titulu, Mixnews.lv

Morgenšternam atļauj Sočos cīnīties par ceturto olimpiskā čempiona titulu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 14:15

Trīskārtējam olimpiskajam čempionam tramplīnlēkšanā Tomasam Morgenšternam no Austrijas, kurš salīdzinoši nesen piedzīvoja smagu kritienu, ceturtdien oficiāli dota atļauja piedalīties Soču olimpiskajās spēlēs, ziņo LETA-AFP.

Morgenšterns 10.janvārī treniņa laikā piedzīvoja kritienu, pēc kura nonāca bezsamaņā. Viņš tika aizvests uz slimnīcu, bet atlabšana no piedzīvotā notika gana ātri, un sportists izteica gatavību piedalīties olimpiskajās spēlēs, turklāt tam zaļo gaismu devuši arī ārsti.

Smagā kritiena rezultātā sportists savainoja galvaskausu un plaušas, bet pēc tam sacensībās viņš nav startējis. Austrijas delegācija paziņojusi, ka medicīniskā un sportiskā ziņā Morgenšterns atrodas labā formā. Paredzams, ka viņš startēs lēcienos no vidējā tramplīna.

Morgenšterns divas reizes triumfēja 2006.gada Turīnas Olimpiādē, kad bija labākais individuālajās un komandu sacensībās no lielā tramplīna, bet četrus gadus vēlāk vēlreiz uzvarēja komandu sacensībās no lielā tramplīna.

Soču Olimpiādes individuālās sacensības uz vidējā kalna plānotas svētdien, bet uz lielā kalna sportisti sacentīsies 15.februārī. Savukārt komandu sacensības risināsies vēl divas dienas vēlāk.

Morgenšterns 2008. un 2011.gadā kļuva par Pasaules kausa ieguvēju. Tāpat pirms trim gadiem viņš triumfēja prestižajā Četru tramplīnu turnejā.

Komentāri