Eksperte: Uz Sočiem dosies niecīgs Latvijas līdzjutēju skaits; galvenokārt vēros hokeju, Mixnews.lv

Eksperte: Uz Sočiem dosies niecīgs Latvijas līdzjutēju skaits; galvenokārt vēros hokeju

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 17:27

Uz Ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos dosies niecīgs Latvijas līdzjutēju skaits, galvenokārt, lai vērotu hokeja spēles, biznesa portālam "Nozare.lv" atzina ceļojumu aģentūras SIA "Travel Art LV" pārstāve Ludmila Glazunova.

Aģentūra "Travel Art LV", kas piedāvāja Latvijas līdzjutējiem iegādāties ceļojumu uz Soču olimpiskajām spēlēm, pārdevusi vien dažas biļetes.

"Līdzjutēju skaits, kuri kādu no pakalpojumiem uz Soču olimpiskajām spēlēm iegādājās pie mums, nepārsniedz desmitus," teica Glazunova, neprecizējot skaitu.

Viņa skaidroja, ka interese par došanos uz Sočiem sākotnēji klientiem bija ļoti liela, taču, uzzinot izmaksas un iespējamos birokrātiskos šķēršļus, interese pamatīgi mazinājās.

"Lielākā daļa klientu tomēr izvēlējās turp nedoties. Līdz ar to Latvijas līdzjutēju Soču olimpiskajās spēlēs būs stipri mazāk, nekā iepriekš varēja prognozēt," atzina eksperte.

Vaicāta, vai Latvijas līdzjutēji dodas uz visu olimpisko spēļu laiku vai atsevišķiem sporta notikumiem, Glazunova stāstīja, ka daļa sporta līdzjutēju no Latvijas dosies turp tikai uz olimpisko spēļu beigu posmu, lai klātienē skatītu izšķirošās hokeja spēles un noslēguma ceremoniju.

Savukārt uz jautājumu, vai "Travel Art LV" klienti ir saskārušies ar izmitināšanas problēmām Sočos, Glazunova stāstīja, ka pagaidām aģentūra nav saņēmusi ziņas no klientiem par jebkādām problēmām. "Daži no klientiem par viesnīcām pat neinteresējās, norādot, ka Sočos dzīvo radinieki, kas labprāt izmitinās," sacīja eksperte.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka vairāk nekā divas trešdaļas jeb 71% Latvijas iedzīvotāju plāno sekot līdzi Ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos,

"Viasat" sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līna Kārkliņa informēja, ka ka 29% iedzīvotāju olimpiskajām spēlēm līdzi sekos ļoti aktīvi, 24% iecerējuši vērot sportistu startus dažos sporta veidos, bet 12% sekos līdzi tikai Latvijas sportistu sasniegumiem. Latvijas iedzīvotāji no olimpisko spēļu sacensību klāsta visvairāk plāno skatīties hokeju (73%) un bobsleju (61%). Vairāk nekā puse iedzīvotāju sekos līdzi skeletonam un biatlonam, attiecīgi 52% un 51%.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim, bet Latviju tajās pārstāves 58 sportisti.

Komentāri