Irina Slucka: Negatīvi par Sočiem izsakās tikai skauģi , Mixnews.lv

Irina Slucka: Negatīvi par Sočiem izsakās tikai skauģi (2)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 20:12

Krievijas panākumi organizējot tāda mēroga pasākumu kā Olimpiādi Sočos neliek skauģiem mieru, intervijā radio Baltkom paziņoja Soču Olimpiskā ciemata vicemērs, divkārtējā pasaules čempione daiļslidošanā Irina Slucka.

Pēc viņas teiktā, Sočos viss ir noorganizēts visaugstākajā līmenī.

"Jūs man pirmā pastāstījāt par kaut kādu negatīvu informāciju. Tādas nevar būt principā - te visi ir draudzīgi, ļoti pieklājīgi, viesi tiek uzņemti visaugstākajā līmenī, un vēl nav bijis nevienas sūdzības. Ja arī izskan kāda negatīva informācija, tad to izplata tikai atsevišķu kategoriju cilvēki, kuri nespēj pieņemt kā savējo citas valsts rīkotos svētkus un uzvaras. Es uzreiz pārtrauktu jebkuru negatīvu ziņu izplatīšanu un, godīgi sakot, gribētu ieskatīties acīs cilvēkam, kuram šeit kaut kas nepatīk," paziņoja Irina Slucka.

фото

Visa intervija ar Irinu Slucku skanēs radio Baltkom piektdien, pl.18:00 speciālizlaidumā, kas būs veltīts Soču olimpiādei.

Komentāri 2
dsqHcdKQJpirms 5 gadiem
With all these silly weeistbs, such a great page keeps my internet hope alive.
zonapirms 5 gadiem
nu atvaino - priekšnesums bija tāds nekāds... kopēts no Sidnejas un londonas... vienīgais kas man patika - balets.. bet tā dalībnieki strādāja pavirši.... nekā oriģināla, vērienīga - tas ko es gaidīju.