Nīderlandes sportiste atkārtos Silova sasniegto un Olimpiādē startēs gan šorttrekā, gan ātrslidošanā, Mixnews.lv

Nīderlandes sportiste atkārtos Silova sasniegto un Olimpiādē startēs gan šorttrekā, gan ātrslidošanā

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 22:16

Nīderlandes sportiste Jorijena ter Morsa gaidāmajās Soču olimpiskajās spēlēs grasās atkārtot latvieša Haralda Silova pirms četriem gadiem Vankūverā sasniegto, kad viņš kā pirmais vienā Olimpiādē startēja gan šorttrekā, gan ātrslidošanā, ziņo LETA.

Kā zināms, Silovs Vankūveras Olimpiādē nokļuva pasaules ziņu aģentūru uzmanības lokā, jo ne tikai kļuva par pirmo sportistu, kurš spējis piedalīties abos šajos sporta veidos, bet pat paveica to vienas dienas laikā. Viņš šobrīd ir vienīgais sportists pasaulē, kurš olimpiskajās spēlēs vienā dienā startējis divos sporta veidos.

Pats Silovs sarunā ar Soču olimpisko spēļu preses dienestu gan atklāja, ka nav īsti apdomājis variantu sasniegumu atkārtot.

"Tehniski apvienot abus šos sporta veidus ir ļoti grūti. Ja tas būtu tik vienkārši, es par to padomātu, taču vēlos lielāku uzmanību pievērst tieši ātrslidošanas trasei," sacījis Silovs.

Silovs izvēlējies ātrslidošanu šorttreka vietā, jo vēlējies jaunus izaicinājumus.

Kļuvis zināms, ka Silovs Soču Olimpiādē startēs trijās distancēs - 500, 1000 un 1500 metros, bet 5000 metru slidojumā viņš izvēlējies nepiedalīties.

Šīs 27 gadus vecajam Silovam būs otrās olimpiskās spēles karjerā.

Soču Olimpiāde tiks atklāta piektdien, bet Latviju tajā pārstāvēs 58 sportisti.

Foto: Martin de Jong

Komentāri