Daiļslidošana: Pēc komandu sacensību īsās programmas vīriešiem un pāriem vadībā ir Krievija, Mixnews.lv

Daiļslidošana: Pēc komandu sacensību īsās programmas vīriešiem un pāriem vadībā ir Krievija

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 6. februārī plkst. 22:49

Jaunieviestajās komandu sacensībās daiļslidošanā pēc īsās programmas vīriešiem un pāriem Soču olimpiskajās spēlēs vadībā atrodas Krievija, ziņo LETA.

Kā zināms, pēc īsās programmas vīriešiem vadībā atradās Japāna, kuras daiļslidotājs Juzuri Hanku nopelnīja 97,98 punktus, bet Krievija bija vien otrā ar leģendāro Jevgēņiju Pļuščenko ierindā, kuram tiesneši par savu slidojumu deva 91,39 punktus.

фото

Savukārt trešajā vietā ierindojās Patriks Čans no Kanādas.

фото

Tikmēr vēlāk pāru sacensībās vēl nesen par trīskārtējiem Eiropas čempioniem kronētais Krievijas pāris Tatjana Volosožara un Maksims Traņkovs lieliski veica savu slidojumu, nopelnot 83,79 punktus, par vairāk nekā desmit punktiem apsteidzot otrās vietas ieguvējus Meganu Duhamelu un Eriku Redfordu no Kanādas.

Savukārt trešajā vietā pāru slidojumā ierindojās ķīnieši Pena Čena un Džans Hao.

Kopējā ieskaitē Krievija tikusi pie 19 punktiem, kas ļauj tai ieņemt pirmo vietu. Otrajā vietā ar 17 punktiem atrodas Kanāda, bet trešā ir Ķīna, kurai 15 punkti.

Sestdien īsā programma tiks aizvadīta dāmu konkurencē un dejās, kā arī norisināsies izvēles programma pāriem. Savukārt svētdien izvēles programmu aizvadīs dāmas, kungi un deju pāri, turklāt tiks sadalīts arī medaļu komplekts.

Komandu sacensībās piedalās desmit valstis, bet katru no tām pārstāv konkrēts atlēts vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī konkrēti pāru pārstāvji.

Katras disciplīnas punkti tiek skaitīti kopā, bet attiecīgās disciplīnas izvēles programmai tiek pielaisti pieci labākie pārstāvji un pāri, kas ļauj tām krietni papildināt punktu skaitu un uzlabot izredzes cīņā par medaļām.

Uzvarētājvalsts tiks noteikta pēc kopējā punktu skaita, ko iekrājuši tās sportisti. Pirmā vieta īsajā programmā tiek atalgota ar desmit punktiem, otrā ar deviņiem, trešā ar astoņiem un tā līdz pat desmitajai vietai, kas tiek pie viena punkta.

Komandu sacensības Olimpiādes programmā ir iekļautas pirmo reizi.

Soču Olimpiādes oficiālā atklāšana paredzēta piektdien.

Komentāri