Ozoliņš: Izbaudīšu Olimpiādes atklāšanas ceremoniju līdz pat tās noslēgumam, Mixnews.lv

Ozoliņš: Izbaudīšu Olimpiādes atklāšanas ceremoniju līdz pat tās noslēgumam (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 7. februārī plkst. 13:29

Latvijas delegācijas karognesējs hokejists Sandis Ozoliņš gaidāmo Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju grasās izbaudīt pilnībā un nedoties prom no tās, pat ja būs tāda iespēja, ziņo LETA.

Kā zināms, Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija piektdien sāksies plkst.18 pēc Latvijas laika un to tiešraidē translēs Latvijas Televīzija (LTV). Latvijas delegācija ar karognesēju Ozoliņu priekšgalā stadionā iesoļos kā 39. no 88 valstīm.

Kā žurnālistiem pēc pirmā Latvijas hokeja izlases treniņa Sočos pastāstīja Ozoliņš, viņam ir divas iespējas - pēc delegācijas gājiena doties prom vai uzkavēties līdz pat ceremonijas noslēgumam. "Noteikti palikšu līdz beigām, jo izbaudu šeit visu. Man jau pašam par sevi nāk smiekli - staigāju un visu bildēju."

"Sočos ar visu esam ļoti apmierināti, nav par ko sūdzēties. Turklāt paši par to esam pārsteigti un neesam saskārušies ar to, kas redzēts publikācijās," izteicās Latvijas hokeja izlases kapteinis. "Spēlētāji ir apmierināti ar sadzīves apstākļiem."

Ozoliņš pastāstīja, ka šobrīd komandā noris diskusijas par to, kā valstsvienībai vajadzētu spēlēt hokeja turnīrā. "Tuvākajās dienās tas tiks atrisināts un kopīgi nolemts. Galu galā to pateiks treneris, bet mūsu darbs ir izpildīt un samazināt otras komandas iespējas gūt vārtus. Jā, mēs kļūdīsimies - kaut kur paklupsim, ne tur aizslidosim. Taču mūsu spēlē jābūt iespējai, ka kāds cits komandas hokejists palīdz un situāciju vērš par labu."

"Valstsvienībā esam sanākuši kopā no dažādām komandām, kas spēlē dažādu stila hokeju. Katrs no mums ir iedresēts spēlēt kādā konkrētā stilā un uzskatīt, ka tas ir pareizi," pauda Ozoliņš.

Piektdien Latvijas izlases hokejisti aizvadīja treniņspēli savā starpā, cīnoties pieci pret pieci. Pieredzējušais aizsargs uzskata, ka tas bija ļoti vērtīgi, lai spēlētāji viens pie otra pierastu un pielāgotos.

"Treneri pēc tam novērtēs, kurš spēles zīmējums mums atbilst vislabāk. Jā, mūsdienās laba spēle aizsardzībā un labs vairākums ir galvenais, lai uzvarētu spēcīgus pretiniekus. Turklāt, jo mazāk noraidīsimies, jo lielākas iespējas mums būs uzvarēt spēli," uzsvēra Ozoliņš.

Šis olimpiskais hokeja turnīrs - pretēji pirms četriem gadiem Vankūverā aizvadītajam - norisināsies uz lielā laukuma, kas varētu apgrūtināt Ziemeļamerikā spēlējošos hokejistus, jo tur cīņas tiek aizvadītas uz mazākiem laukumiem. Tomēr Ozoliņš uzskata, ka nevienai komandai tas nevarētu sagādāt problēmas, jo pierašana pie tā ir tikai laika jautājums.

Kā zināms, Latvija olimpisko spēļu hokeja turnīrā piedalīsies jau ceturto reizi pēc kārtas. Pirmais mačs tai sagaidāms 12.februārī pret Čehiju, bet pēc tam sagaida spēkošanās pret Zviedriju un Šveici.

Komentāri 1
SILVH6ff7g1fpirms 5 gadiem
That's a clever answer to a tricky qustieon