Atcelts sestdien paredzētais Latvijas hokeja izlases brīvās izvēles treniņš Sočos, Mixnews.lv

Atcelts sestdien paredzētais Latvijas hokeja izlases brīvās izvēles treniņš Sočos

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 8. februārī plkst. 13:21

Sestdienas rītā Sočos paredzētais brīvās izvēles treniņš Latvijas hokeja izlasei tika atcelts, aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs.

Piektdienas vakarā Latvijas hokeja izlase pilnā sastāvā piedalījās Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā, bet sestdienas rītā plkst.8.45 pēc vietējā laika bija paredzēts treniņš, uz kuru hokejistiem bija ļauts ierasties brīvprātīgi.

Tomēr vēlāk tika izlemts šo treniņu atcelt, lai sestdienas vakarā pl.17.30 pēc vietējā laika aizvadītu pilnvērtīgu nodarbību.

Pirms tam piektdien Latvijas izlase pirmo treniņu Sočos aizvadīja tādos pašos uzbrucēju un aizsargu virknējumos, kādos komanda trešdien noslēdza treniņu posmu Rīgā.

Pirmdien gaidāms, ka izlasei no Ziemeļamerikas pievienosies vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzbrucējs Zemgus Girgensons, kā arī valstsvienības galvenais treneris Teds Nolans. Tāpat pirmdien paredzēta neoficiāla treniņspēle pret Austrijas izlasi.

Latvijas izlase šobrīd ir bez tās ģenerālmenedžera Māra Baldonieka, taču 11.februārī plānots turnīra direktorāts, uz kuru viņš gatavojas ierasties. Latvijas hokeja izlases pirmā spēle Olimpiādes turnīrā plānota 12.februārī, kad tā spēkosies ar Šveici, bet vēlāk to sagaida dueļi ar Zviedriju un Čehiju.

Komentāri