Tīruma: Olimpiskajā trasē nav vietu, kur varētu atslābināties, Mixnews.lv

Tīruma: Olimpiskajā trasē nav vietu, kur varētu atslābināties

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 8. februārī plkst. 16:38

Soču olimpisko spēļu kamaniņu trasē nav vietu, kur sportisti varētu atslābināties, tomēr ledus kvalitāte šajās dienās bijusi nemainīgi laba, uzskata latviete Elīza Tīruma, ziņo LETA.

Latviju olimpisko spēļu kamaniņu braukšanas sacensībās pārstāvēs deviņi sportisti, bet kā pirmie šīs nedēļas nogalē medaļas izspēlēs vīri.

"Trasē nav vienkāršu vietu. Runāju ar Ullu Zirni un abas secinājām, ka nav vietu, kurās vari atslābināties. Visu laiku kaut kas jādara," Tīruma izteikusies sarunā ar Olimpiādes rīkotājiem. "Man vēl nepieciešams uzlabot pirmās virāžas - sesto, iespējams, devīto, - bet piektā man patīk."

"Kaut ir samērā silts, ledus kvalitāte ir laba un brauciena laikā nemainās. Tas visu laiku paliek ciets," piebildusi latviete, kura kopā ar Zirni sacīkstes uzsāks pirmdien. "Olimpisko debiju vēl nejūtu. Vakar biju atklāšanas ceremonijā un šo sajūtu biju noķērusi uz laiku, tomēr tagad tā jau ir zudusi - vienas no sacensībām, kā jau visu sezonu."

Aizvadītajos treniņbraucienos Tīruma labākos rezultātus uzrādījusi ceturtdien, kad pirmajos braucienos viņa divreiz abu grupu summā bija astotā.

"Mans lielākais mērķis spēlēs ir izdarīt visu, ko varu. Nedomāju par kādas konkrētas vietas izcīnīšanu. Vienkārši jāizdara viss, ko varu," izcēlusi Tīruma.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Foto: Romualds Vambuts

Komentāri