Brāļiem Šiciem augstā otrā vieta pirmajos Soču treniņbraucienos, Mixnews.lv

Brāļiem Šiciem augstā otrā vieta pirmajos Soču treniņbraucienos

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 9. februārī plkst. 14:53

Latvijas labākais kamaniņu divnieks brāļi Andris un Juris Šici svētdien ierindojās otrajā vietā abos pirmajos Soču olimpisko spēļu treniņbraucienos. Šici uzrādīja otro labāko laiku abos braucienos, kad deva otro vietu arī summā, informē LETA.

No Vācijas ekipāžas Tobiasa Vendla/Tobiasa Ārlta, kuri bija labākie braucienu summā, latvieši atpalika par 0,023 sekundēm.

Tikmēr vājāk veicās otram Latvijas divniekam Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri divu braucienu summā starp 19 duetiem ierindojās 18.vietā, līderiem zaudējot vairāk nekā piecarpus sekundes. Tiesa, lielā atpalicība skaidrojama ar pirmajā braucienā piedzīvoto kritienu.

Starti kamaniņu divniekiem Sočos iecerēti 12.februārī.

Brāļu Šicu divnieku ekipāžai šī ir jau trešā Olimpiāde. Viņi no sezonas svarīgākajām sacensībām ar medaļām atgriezušies jau piecas reizes iepriekšējo sešu gadu laikā. 2008. un 2009.gadā Latvijas komanda izcīnīja bronzu pasaules čempionātu stafetē, 2010.gadā Šici tika pie sudraba Vankūveras olimpiskajās spēlēs, bet vēl pēc gada viņiem bija bronza arī pasaules čempionāta individuālajās sezonās.

Tāpat pēdējos piecos Eiropas čempionātos viņi un Mārtiņš Rubenis bijuši komandā, kas Latvijai sagādājusi četras godalgas komandu stafetē, turklāt pēdējā no tām vēl janvārī tika izcīnīta Siguldā. Tikmēr Gudramovičam un Kalniņam šīs ir otrās olimpiskās spēles, bet starp pasaules labākajiem viņiem joprojām nav izdevies iekļūt.

Komentāri