Krievijas protests par rezultātiem Soču Olimpiādes skiatlona disciplīnā, Mixnews.lv

Krievijas protests par rezultātiem Soču Olimpiādes skiatlona disciplīnā

Sochi-2014 | 2014. gada 9. februārī plkst. 15:44

Noraidīts Krievijas pārstāvju protests par Soču olimpisko spēļu rezultātiem svētdien notikušajās distanču slēpošanas skiatlona sacensībās.

Kā zināms, par olimpisko čempionu šajā distancē, kurā vispirms bija jāveic 15 kilometri klasiskajā stilā, bet pēc tam - brīvajā, svētdien tika kronēts titulētais šveicietis Dario Kolonja, kurš par 0,4 sekundēm apsteidza zviedru Markusu Helneru.

Tikmēr trešajā vietā ierindojās šīs sezonas "Tour de Ski" seriāla čempions Martins Junsrūds Sundbijs no Norvēģijas, kurš tikai par 0,1 sekundi apsteidza krievu Maksimu Vilegžaņinu.

Pēc finiša Krievijas komandas pārstāvji uzskatīja, ka Sundbijs bloķējis Vilegžaņinu un pie godalgas ticis negodīgā ceļā, un iesniedza protestu. Taču pēc neilga laika tas tika noraidīts.

Jau vēstīts, ka Latvijas distanču slēpotājs šajās sacensībās finišēja finišēja 66.vietā, apsteidzot vien lietuvieti Vitautu Stroliju.

Latviju Olimpiādē pārstāv trīs distanču slēpotāji. Šī brīža Latvijas labākais slēpotājs ir tieši 23 gadus vecais Liepiņš, bet iespēju startēt šajā distancē nav izmantojis 30 gadus vecais Jānis Paipals.