Ozoliņš: 15 minūšu laikā pārdomāju lēmumu par aiziešanu no izlases, Mixnews.lv

Ozoliņš: 15 minūšu laikā pārdomāju lēmumu par aiziešanu no izlases

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 9. februārī plkst. 17:47

Vajadzēja 15 minūtes, lai mainītu pēc 2006.gada Turīnas olimpiskajām spēlēm pieņemto lēmumu par aiziešanu no Latvijas hokeja izlases, Soču Olimpiādes preses dienestam atklāja valstsvienības kapteinis Sandis Ozoliņš, vēsta LETA.

Kā zināms, Ozoliņš karjeru Latvijas izlasē beidza pēc Turīnas olimpiskajām spēlēm, tomēr pērn negaidīti atgriezās valstsvienībā un palīdzēja tai kvalificēties Soču olimpiskajām spēlēm.

"Psiholoģiski es vairāk nevarēju spēlēt hokeju, bez tā iztiku veselu gadu. Īsti nezināju, kādā formā esmu," par tā laika aiziešanas iemesliem skaidro Ozoliņš.

2008./2009.gada sezonu Latvijas aizsargs pavadīja bez hokeja, veltot laiku mācībām, biznesam un hobijiem.

"Neesmu liels hokeja fans, kad to nespēlēju. Man bija vairākas idejas, ko vēlos darīt. Sāku studēt, jo gribēju iegūt universitātes grādu," leģendārais aizsargs.

Pēcāk sekojis piedāvājums no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo", ko Ozoliņš arī pieņēma. "Man vajadzēja tikt skaidrībā par savu formu, jo ilgu periodu nebiju darījis neko. Kopumā man vajadzēja ilgāku laiku nekā biju domājis, lai atgūtu sportisko formu."

Šobrīd 41 gadu vecais aizsargs atzīst, ka pieņemt lēmumu par atgriešanos izlasē vajadzēja apdomāt 15 minūtes.

"Lēmumu, kuru paziņoju Turīnā, 15 minūšu laikā atcēlu. Pēc tam jau biju Rīgā, kur gatavojos olimpiskajam kvalifikācijas turnīram. Es izbaudu atrašanos izlasē. Šobrīd man ir citādāka attieksme un perspektīvas Soču spēlēm. Mēģinu izbaudīt visu, kas iespējams, protams, pārsvarā saistībā ar hokeju," skaidroja Ozoliņš.

Jau vēstīts, Latvijas karogu Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nesa tieši Ozoliņš.

Kā zināms, Latvija olimpisko spēļu hokeja turnīrā piedalīsies jau ceturto reizi pēc kārtas. Pirmais mačs tai sagaidāms 12.februārī pret Šveici, bet pēc tam sagaida spēkošanās pret Zviedriju un Čehiju.

Komentāri