Indrašis: Latvijas izlase ir spējīga visus pārsteigt, Mixnews.lv

Indrašis: Latvijas izlase ir spējīga visus pārsteigt

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 10. februārī plkst. 12:16

Latvijas hokeja izlase ir spējīga Soču olimpiskajās spēlēs atspēkot sev piešķirto pastarīšu lomu un pārsteigt hokeja pasauli, uzskata valstsvienības uzbrucējs Miks Indrašis, ziņo LETA.

Latvijas izlases pirmā spēle Olimpiādes turnīrā plānota trešdien, kad tā spēkosies ar Šveici, bet vēlāk to sagaida dueļi ar Zviedriju un Čehiju. "Domāju, ka esam labi sagatavojušies. Koncentrēsimies katrai spēlei atsevišķi," Indraša teikto citē Krievijas mediji.

"Visi mūs uzskata par pastarīti, tomēr man šķiet, ka Latvijas izlase ir spējīga visus pārsteigt. Visi esam gatavi cīņai uz 100% un nevaram sagaidīt pirmo spēli."

Mazliet piezemētāks savās pārdomās par turnīru ir izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš.

"Mūsu gatavību parādīs tikai pašas spēles. Esam pozitīvi noskaņoti un jūtamies labi. Ceram uz pirmo spēli iziet savas sportiskās formas augšējā punktā, tomēr mūsu spējas un gatavību demonstrēs rezultāti," Krievijas medijiem uzsvēris Dārziņš.

Pirmo reizi Latvijas hokeja izlase olimpiskajās spēlēs startēja pirmās brīvvalsts laikā 1936.gadā, kad ierindojās 13.vietā, bet pēc neatkarības atgūšanas tā piedalījusies arī 2002., 2006. un 2010.gada Olimpiādēs, vienreiz izcīnot devīto vietu, bet divreiz ieņemot 12.pozīciju. Pirms četriem gadiem Vankūverā Latvijas izlase bija ļoti tuvu iekļūšanai ceturtdaļfinālā, tomēr "play-off" kārtas mačā vien pagarinājumā zaudēja Čehijai.

Komentāri