Olimpiskā stacija sāk darbu ar pilnu jaudu (FOTO), Mixnews.lv

Olimpiskā stacija sāk darbu ar pilnu jaudu (FOTO)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 10. februārī plkst. 15:24

Līdz ar pirmo tiešraidi – XXII Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas demonstrēšanu uz lielā ekrāna – piektdienas vakarā darbu ar pilnu jaudu uzsākusi Olimpiskā stacija. Svinīgais notikums tika atzīmēts ar improvizētu "Latvijas dzelzceļa" un "Lattelecom" komandu hokeja turnīru, kurā sadalīts arī pirmais medaļu komplekts.

Par godu olimpiskajām spēlēm Rīgas Centrālā stacija februārī ir pārtapusi par Olimpisko staciju – to rotā īpašs Soču olimpiādei veltīts noformējums.

фото

"Latvijas dzelzceļš" stacijas centrālajā daļā uzstādījis 4x3 metrus lielu ekrānu, uz kura "Lattelecom" nodrošina interaktīvās televīzijas translācijas vērošanas iespēju no Sočiem. Tādējādi Rīgas Centrālajā stacijā ikvienam būs iespēja sekot līdz Latvijas olimpiskās komandas startiem un panākumu mirkļiem pa ceļam uz mājām vai darbu.

фото

фото

фото

Paralēli olimpiādes vērošanai uz lielā ekrāna ikviens interesents laipni aicināts iesaistīties arī dažādās citās Olimpiskās stacijas aktivitātēs:

  • Līdz 22.februārim laikā no pl.17:00 līdz 20:00 katru dienu ikviens interesents var nodot videosveicienu Latvijas komandas dalībniekiem, kurus Olimpiskās stacijas ziņneši kā uzmundrinājumu nodos konkrētajam sportistam pirms viņa starta Sočos;

  • Līdz 23.februārim iespējams fotografēties uz īpašā Čempionu pjedestāla un laimēt vienu no pieciem oriģinālajiem Olimpiādes talismaniem. Lai piedalītos izlozē, fotogrāfiju nepieciešams augšupielādēt "Latvijas dzelzceļa" lapā sociālajā tīklā "Facebook";

Olimpiskajā stacijā darbojas 2 informatīvie ekrāni, kuros pieejama informācija par katru Latvijas komandas dalībnieku, viņa sasniegumiem, kā arī tuvākajiem starta un TV translāciju laikiem.

фото

фото

фото

Savukārt Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" apskatāma sporta fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa lielformāta fotogrāfiju izstāde "Ceļā uz Olimpu". 44 lielformāta fotogrāfijās iespējams gūt ieskatu dažādu disciplīnu sportistu grūtajā, bet iedvesmojošajā ceļā uz Olimpisko spēļu goda pjedestālu.

фото

фото

фото

Komentāri