Par Latvijas hokeja izlases kapteiņa Ozoliņa asistentiem ieceļ Dārziņu un Bārtuli, Mixnews.lv

Par Latvijas hokeja izlases kapteiņa Ozoliņa asistentiem ieceļ Dārziņu un Bārtuli

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 10. februārī plkst. 17:15

Par Latvijas hokeja izlases kapteiņa Sanda Ozoliņa asistentiem Soču olimpiskajās spēlēs pirmdien nosaukti uzbrucējs Lauris Dārziņš un aizsargs Oskars Bārtulis, informē Latvijas Hokeja federācija.

Ozoliņš par valstsvienības kapteini tika nosaukts īsi pirms Latvijas izlases došanās uz Sočiem, bet tobrīd vēl bija neskaidrība, kuri varētu būt viņa asistenti.

Latvijas hokeja izlase pirmo spēli Soču Olimpiādes turnīrā aizvadīs trešdien, kad spēkosies ar Šveices izlasi, bet vēlāk to sagaida dueļi ar Zviedriju un Čehiju.

Pirmdien no Ziemeļamerikas valstsvienībai pievienojās uzbrucējs Zemgus Girgensons, kā arī galvenais treneris Teds Nolans. Tāpat pirmdien gaidāma arī vārtsarga Kristers Gudļevska ierašanās.

Līdz ar Girgensona iekļaušanos komandā mainīti trīs no četriem uzbrucēju virknējumiem. Kaspars Daugaviņš pirmdienas treniņā slidoja kopā ar Herbertu Vasiļjevu un Mārtiņu Karsumu, bet ceturtajā maiņā tika iespēlēti Vitālijs Pavlovs, Juris Štāls un Mārtiņš Cipulis.

Nemainīgs palicis vienīgi Jāņa Sprukta, Miķeļa Rēdliha un Laura Dārziņa trio. Vēl ar komandu trenējas uzbrucēji Armands Bērziņš un Koba Jass.

Atgādinām, ka pirmdien nenotiks iepriekš paredzētā neoficiālā treniņspēle starp Latvijas un Austrijas izlasēm.

Komentāri