Putins "izkūst", tiekoties ar jauno daiļslidotāju Jūliju Lipņicku (FOTO), Mixnews.lv

Putins "izkūst", tiekoties ar jauno daiļslidotāju Jūliju Lipņicku (FOTO)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 10. februārī plkst. 19:55

Svētdien Sočos triumfēja Krievijas daiļslidotāji, kuri izcīnīja olimpisko zeltu komandu turnīrā. Par čempioniem kļuva pāri Tatjana Volosožara un Maksims Tranķovs, Ksenija Stolbova un Fjodors Kļimovs, deju pāri Jekaterina Bobrova un Dmitrijs Solovjovs, Jeļena Iļjiniha un Ņikita Kacalapovs, kā arī Jevgēņijs Pļusčenko un Jūlija Lipnicka, ziņo ārvalstu prese.

фото

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kas 9.februārī apmeklēja daiļslidošanas sacensības sporta centrā "Aisberg", pats personīgi apsveica Krievijas komandu. Viņš paspieda rokas visiem sportistiem, savukārt Jūlijai Lipņickai noglāstīja galvu un apkampa viņu. "Ar tādu komandu var slidot vēl desmit gadus," prezidentam teica Pļuščenko.

фото

Lipņicka kļuva par visjaunāko ziemas Olimpisko spēļu čempioni, titula iegūšanas brīdī viņas vecums bija 15 gadi un 249 dienas. Viņa arī uzrādīja otru labāko rezultātu sieviešu sacensību vēsturē: 141,51 balle.

фото

Intervijā izdevumam "Sport-Ekspres" Jūlija pastāstīja, ka nervozējusi pirms uzstāšanās, taču nav vēlējusies pievilt komandu pēc Jevgēņija Pļuščenko starta. Uz jautājumu, kā viņa gatavojās izvēles programmai, Lipņicka atbildēja: "Ja godīgi, tad bija smagi. Vakarā mani izsauca uz dopinga kontroli, turklāt tā beidzās ļoti vēlu. Bet no rīta jau bija jādodas uz treniņu. Nebija viegli." Pēc Jūlijas trenera Eteri Tutberidzes teiktā, dopinga testi ievilkās, un mājvietā daiļslidotāja atgriezās tikai pusdivos naktī, savukārt treniņš sākās jau pl.07:00 no rīta.

фото

Lai sagatavotos individuālajām sacensībām (19.februārī būs īsā programma), Lipņicka plāno pamest Sočus un atgriezties Maskavā, jo viņai "trūkst ledus". Sacensībām daiļslidotāja gatavosies Maskavā.

Komentāri