Kamaniņu braucēja Tīruma ieņem 11.vietu pēc Olimpiādes pirmajiem diviem braucieniem, Mixnews.lv

Kamaniņu braucēja Tīruma ieņem 11.vietu pēc Olimpiādes pirmajiem diviem braucieniem

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 10. februārī plkst. 19:27

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem Soču olimpisko spēļu braucieniem ieņem 11.vietu, ziņo LETA.

Tīruma bija 11.pozīcijā arī pēc pirmā brauciena, bet otrajā mēģinājumā viņai izdevās uzrādīt 12.labāko rezultātu, taču tas nemainīja latvietes pozīciju kopējā ieskaitē.

Tīruma šobrīd par 1,763 sekundēm divu braucienu summā atpaliek no līderes vācietes Natālijas Geisenbergeres, kura šosezon pirmo reizi karjerā triumfēja Pasaules kausa ieskaitē.

Savukārt cita Latvijas kamaniņu braucēja 18 gadus vecā Ulla Zirne pēc diviem braucieniem ieņem 16.vietu, līderei piekāpjoties par 2,470 sekundēm. Pēc pirmā brauciena latviete bija 15.pozīcijā.

Pēc otrā brauciena uz otro pozīciju izdevies pakāpties Vācijas kamaniņu braucējai Tatjanai Hifnerei, kura tautietei zaudē 0,766 sekundes. Trešā tikmēr ir amerikāniete Erina Hemlina, no Geisenbergeres atpaliekot par 0,818 sekundēm.

Labāko trijniekam tikmēr seko krieviete Nataļja Koreva un kanādiete Aleksa Gouga.

Trešais un ceturtais brauciens norisināsies otrdien.

Svētdien noslēdzās sacensības vīriešiem, kur labākais bija Mārtiņš Rubenis - viņam desmitā vieta četru braucienu summā. Tikmēr pārējiem Latvijas kamaniņu braucējiem veicās vājāk - Inārs Kivlenieks ierindojās 16.vietā, bet Kristaps Mauriņš šajā Olimpiādē ieņēma 21.pozīciju.

Pēc Maijas Tīrumas aiziešanas par līderi starp sievietēm kļuvusi viņas jaunākā māsa Elīza, kurai 23 gadu vecumā veselīgu konkurenci rada astoņpadsmitgadīgā Zirne. Nedēļu pirms Olimpiādes Zirne vēl piedalījās pasaules junioru čempionātā, tomēr nelabvēlīgi laika apstākļi šoreiz neļāva tikt augstāk par 11.vietu.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri