Hauela sloupstailā ar slēpēm nodrošina Kanādai kārtējo zelta medaļu, Mixnews.lv

Hauela sloupstailā ar slēpēm nodrošina Kanādai kārtējo zelta medaļu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 11. februārī plkst. 15:26

Kanādiete Dara Hauela otrdien kļuva par Soču olimpisko spēļu čempioni frīstaila sloupstaila disciplīnā ar slēpēm, ziņo LETA.

Tikai 19 gadus vecā Hauela labākajā mēģinājumā iekrāja 94,20 punktus, pārliecinoši pārspējot sudraba godalgas laureāti Devinu Loganu no ASV, kura tika pie 85,40 punktiem.

Līdz ar to Kanāda šajā Olimpiādē tikusi jau pie četrām zelta medaļām, nostiprinoties medaļnieku saraksta galvgalī.

Tikmēr bronzas godalgu pirmdien ieguva cita Kanādas sportiste Kima Lemāra. Šīs ir pirmās olimpiskās spēles, kad sloupstaila disciplīna iekļauta sacensību programmā.

Savukārt kanādietei Juki Cubotai izdevies izvairīties no lūzumiem pēc piedzīvotā smagā kritiena sacensību noslēgumā, ziņo "R-Sport", atsaucoties uz Kanādas izlases preses dienestu. Patlaban Cubotu aprūpē Kanādas izlases ārsti.

фото

Kanādiete krītot, aizķēra trasi, pēc tam ar muguru atsitās pret zemi un ripoja uz priekšu. Sportiste nespēja pati piecelties un no trases tika aiznesta nestuvēs.

Olimpiskā sloupstaila trase piedzīvoja vairāku elementu pārbūvi pēc tam, kad treniņu laikā tajos traumas guva vairāki sportisti. Kritiena rezultātā piedzīvota atslēgas kaula lūzuma dēļ no sacensībām izstāties spiests bija norvēģis Torsteins Horgmū, kurš bija reāls pretendents uz olimpisko zelta medaļu.

Soču olimpiskās spēles ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajās pārstāv 58 sportisti.

Агентство Associated Press днем 11 февраля сообщило, что сразу после падения врачи подозревали у Цуботы перелом челюсти.

Канадка упала во время финала соревнований по слоуп-стайлу. Золото и бронзу выиграли соотечественницы Цуботы Дара Хоуэлл и Ким Ламарр соответственно. Серебро досталось американке Дэвин Логан.

Komentāri