Tīruma saglabā 11.vietu pirms noslēdzošā olimpisko spēļu brauciena, Mixnews.lv

Tīruma saglabā 11.vietu pirms noslēdzošā olimpisko spēļu brauciena

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 11. februārī plkst. 17:33

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc otrdien veiktā trešā Soču olimpisko spēļu brauciena nemainīgi ieņem 11.vietu, ziņo LETA.

Tīruma bija 11.pozīcijā arī pēc pirmdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem. Trešajā viņa uzrādīja 12.laiku, pietuvojoties desmitās vietas īpašniecei Keitai Hensenai no ASV, no kuras viņa tagad atpaliek par 0,167 sekundēm.

Tīruma šobrīd par 2,756 sekundēm trīs braucienu summā atpaliek no līderes vācietes Natālijas Geisenbergeres, kura šosezon pirmo reizi karjerā triumfēja Pasaules kausa ieskaitē.

Savukārt cita Latvijas kamaniņu braucēja 18 gadus vecā Ulla Zirne pēc trim braucieniem nemainīgi ieņem 16.vietu, līderei piekāpjoties par 3,759 sekundēm. Pēc pirmā brauciena latviete bija 15.pozīcijā, bet turpinājumā atkāpās par vienu vietu. Trešajā braucienā viņai 15.laiks.

Pēc otrā brauciena uz otro pozīciju izdevās pakāpties Vācijas kamaniņu braucējai Tatjanai Hifnerei, kura savu pozīciju ir saglabājusi un pašlaik tautietei zaudē 1,049 sekundes. Trešā tikmēr ir amerikāniete Erina Hemlina, no Geisenbergeres atpaliekot par 1,218 sekundēm. Labāko trijniekam tikmēr seko kanādietes Aleksa Gouga un Kimberlija Makrī.

Noslēdzošais - ceturtais - brauciens sāksies otrdien pl.18:20 pēc Latvijas laika.

Svētdien noslēdzās sacensības vīriešiem, kur labākais bija Mārtiņš Rubenis - viņam desmitā vieta četru braucienu summā. Tikmēr pārējiem Latvijas kamaniņu braucējiem veicās vājāk - Inārs Kivlenieks ierindojās 16.vietā, bet Kristaps Mauriņš šajā Olimpiādē ieņēma 21.pozīciju.

Pēc Maijas Tīrumas aiziešanas par līderi starp sievietēm kļuvusi viņas jaunākā māsa Elīza, kurai 23 gadu vecumā veselīgu konkurenci rada astoņpadsmitgadīgā Zirne. Nedēļu pirms Olimpiādes Zirne vēl piedalījās pasaules junioru čempionātā, tomēr nelabvēlīgi laika apstākļi šoreiz neļāva tikt augstāk par 11.vietu.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri