Valsts augstākās amatpersonas sveic brāļus Šicus ar bronzas medaļas iegūšanu, Mixnews.lv

Valsts augstākās amatpersonas sveic brāļus Šicus ar bronzas medaļas iegūšanu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 12. februārī plkst. 19:49

Valsts prezidents Andris Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) un Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) sveic brāļus Šicus ar bronzas medaļas iegūšanu kamaniņu sporta divnieku sacensībās XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos.

Bērziņš no sirds apsveic un patiesi lepojas ar Andra un Jura Šicu izcilo sasniegumu. Arī Āboltiņa no sirds sveic kamaniņu braucējus brāļus Šicus ar izcīnīto bronzas medaļu Soču olimpiskajās spēlēs, liecina ieraksts mikroblogošanas vietnes "Twitter" Saeimas kontā.

Tāpat tviterī sportistus apsveikusi premjerministre, kura pauž prieku, ka brāļu Šicu neatlaidība ir nesusi Latvijas vārdu pasaulē. "Sočos par Latviju vēl dzirdēsim!" pārliecināta Straujuma.

Prezidents komentē, ka tā ir mērķtiecīgā un neatlaidīgā darbā kaldināta uzvara, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē. Mūsu valsts sportistu olimpiskās uzvaras ik reizi apliecina, ka Latvijas sportistu sasniegumi ziemas sporta veidos ieņem stabilu un augstu vietu pasaulē, norāda Bērziņš.

"Sazinājos ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, ka viņa arī ceturtdien jūs apsveiks par šo varonīgo sasniegumu," telefonsarunā ar Šiciem sacīja Bērziņš. "Jūs esat daudz ieguldījuši, tāpēc šis ir likumsakarīgs rezultāts."

Prezidents novēl Andrim un Jurim Šiciem, viņu treneriem un visiem, kuru pašaizliedzīgais un mērķtiecīgais darbs veicināja olimpisko panākumu sasniegšanu, arī turpmāk tikpat stipru gribasspēku, ticību sev un saviem spēkiem, veiksmi un panākumus.

Turklāt Bērziņš cer, ka Šicu iegūtā medaļa Latvijai nebūs pēdējā šajā Olimpiādē.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Latvijas labākais kamaniņu divnieks brāļi Andris un Juris Šici trešdien izcīnīja bronzas medaļu Soču olimpiskajās spēlēs. Šī Latvijai ir pirmā medaļa šajā Olimpiādē.

Komentāri