Brāļiem Šiciem olimpiskās bronzas medaļas tiks pasniegtas piektdien, Mixnews.lv

Brāļiem Šiciem olimpiskās bronzas medaļas tiks pasniegtas piektdien

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 11:06

Latvijas kamaniņu divniekam brāļiem Andrim un Jurim Šiciem trešdien izcīnītās Soču Olimpiādes bronzas medaļas tiks pasniegtas piektdien, ziņo LETA.

Medaļas sportistiem olimpiskajā parkā tiks pasniegtas piektdienas vakarā pl.18.12 pēc Latvijas laika.

Pirms apbalvošanas pasākuma ar koncertu uzstāsies "Mengo dance" no Kamčatkas reģiona, bet pēc medaļu ceremonijas uz skatuves iznāks dziedātāja ar pseidonīmu "Alina Artz".

Jāatgādina, ka trešdien brāļi Šici ieguva Latvijai pirmo medaļu Soču olimpiskajās spēlēs, turklāt karjerā tā viņiem ir jau otrā godalga, jo pirms četriem gadiem Vankūverā viņi tika pie olimpiskā sudraba.

Brāļu Šicu divnieku ekipāžai šī ir jau trešā Olimpiāde. Viņi no sezonas svarīgākajām sacensībām ar medaļām atgriezušies nu jau piecas reizes pēdējo sešu gadu laikā. Tā 2008. un 2009.gadā Latvijas komanda izcīnīja bronzu pasaules čempionātu stafetē, 2010.gadā Šici tika pie sudraba Vankūveras olimpiskajās spēlēs, bet vēl pēc gada viņiem bija bronza arī pasaules čempionāta individuālajās sacensībās. Tāpat pēdējos piecos Eiropas čempionātos viņi un Mārtiņš Rubenis bijuši komandā, kas Latvijai sagādājusi četras godalgas komandu stafetē, turklāt pēdējā no tām vēl janvārī tika izcīnīta Siguldā.

Ceturtdien Šiciem gaidāms vēl viens starts - kopā ar Elīzu Tīrumu un Mārtiņu Rubeni viņi sacentīsies komandu stafetē.

Komentāri