Skeletoniste Priedulēna pēc diviem braucieniem ieņem 15.vietu, Mixnews.lv

Skeletoniste Priedulēna pēc diviem braucieniem ieņem 15.vietu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 11:34

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna ieņem 15.vietu pēc ceturtdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem Soču olimpiskajās spēlēs, ziņo LETA.

Pirmajā braucienā Priedulēna uzrādīja 16.labāko rezultātu, bet otrajā mēģinājumā izdevās trasi veikt par nedaudz vairāk kā četrām sekundes desmitdaļām ātrāk, kas ļāva kopējā ieskaitē pakāpties par vienu pozīciju. Otrajā braucienā Priedulēna sasniedza 11.labāko rezultātu.

Latvijas olimpiskā debitante divu braucienu summā par 2,15 sekundēm atpaliek no līderes Lielbritānijas skeletonistes Elizabetes Jarnoldas, kura šosezon triumfēja Pasaules kausa izcīņā.

Otrajā vietā pēc pirmajiem diviem braucieniem tikmēr atrodas ASV sportiste Noele Pikusa-Peisa, līderei zaudējot 0,44 sekundes. Savukārt no otrās uz trešo vietu atkritusi krieviete Jeļena Ņikitina, kura no Jarnoldas atpaliek par 0,55 sekundēm. Tikmēr labāko trijniekam seko amerikāniete Ketija Ūlandere un Krievijas sportiste Olga Potiļicina.

Kopumā sacensībās piedalās 20 sportistes. Medaļu komplekts skeletonā sievietēm tiks sadalīts piektdien, kad pirmos braucienus aizvadīs arī kungi.

Šobrīd 20 gadus vecajai sportistei šī ir pirmā Olimpiāde, bet pērn viņa izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionātā junioriem, taču šosezon ar augstiem rezultātiem nav izcēlusies.

Olimpisko spēļu atlasē Priedulēna palika pirmā aiz kvalificējušos dalībnieku svītras, tomēr lieli pārsteigumi nenotika un sportiste ieguva speciālo ielūgumu.

Komentāri