Olimpiskie bronzas medaļnieki brāļi Šici Latvijā atgriezīsies jau sestdien, Mixnews.lv

Olimpiskie bronzas medaļnieki brāļi Šici Latvijā atgriezīsies jau sestdien

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 13:16

Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici, kuri trešdien Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzas medaļu, Latvijā atgriezīsies jau sestdien, ziņo LETA.

Kā informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters, oficiālā sportistu sagaidīšana notiks starptautiskajā lidostā "Rīga" pl.11:00, C terminālī, un uz to ir aicināti gan līdzjutēji, gan atbalstītāji, gan mediju pārstāvji.

Kopā ar bronzas medaļniekiem Latvijā atgriezīsies visa kamaniņu komandas izlase - Inārs Kivlenieks, Mārtiņš Rubenis, Kristaps Mauriņš, Elīza Tīruma, Ulla Zirne, Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kā arī treneri Pēteris Cīmanis, Jānis Liepa, Sandris Bērziņš un Kaspars Dumpis.

Sestdien Latvijā atgriezīsies arī distanču slēpotājs Jānis Paipals un treneris Andris Gailītis. Viņa ierašanās starptautiskajā lidostā "Rīga" ir plānota pl.8:35 ar reisu no Kijevas.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka trešdien brāļi Šici ieguva Latvijai pirmo medaļu Soču olimpiskajās spēlēs, turklāt karjerā tā viņiem ir jau otrā godalga, jo pirms četriem gadiem Vankūverā viņi tika pie olimpiskā sudraba.

Brāļu Šicu divnieku ekipāžai šī ir jau trešā Olimpiāde. Viņi no sezonas svarīgākajām sacensībām ar medaļām atgriezušies nu jau piecas reizes pēdējo sešu gadu laikā.

Tā 2008. un 2009.gadā Latvijas komanda izcīnīja bronzu pasaules čempionātu stafetē, 2010.gadā Šici tika pie sudraba Vankūveras olimpiskajās spēlēs, bet vēl pēc gada viņiem bija bronza arī pasaules čempionāta individuālajās sacensībās.

Tāpat pēdējos piecos Eiropas čempionātos viņi un Mārtiņš Rubenis bijuši komandā, kas Latvijai sagādājusi četras godalgas komandu stafetē, turklāt pēdējā no tām vēl janvārī tika izcīnīta Siguldā.

Ceturtdien Šiciem gaidāms vēl viens starts - kopā ar Elīzu Tīrumu un Mārtiņu Rubeni viņi sacentīsies komandu stafetē.

Komentāri