Dodoties uz olimpiskajām slēpošanas sacensībām, skatītāji uz pusotru stundu iesprūst kalnu vagoniņā, Mixnews.lv

Dodoties uz olimpiskajām slēpošanas sacensībām, skatītāji uz pusotru stundu iesprūst kalnu vagoniņā

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 16:31

Dodoties uz Soču olimpisko spēļu distanču slēpošanas sacensībām, ceturtdien liels skaits līdzjutēju, kuru vidū bija arī aģentūras LETA reportieris un Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) preses sekretāre, uz aptuveni pusotru stundu iesprūda trošu vagoniņā.

Soču olimpiskajās spēlēs distanču slēpošanas un biatlona kompleksā "Laura" iespējams nokļūt gandrīz tikai ar kalnu vagoniņiem jeb gondolām, kuri no Krasnaja Poļana pilsētciemata pārdesmit minūšu laikā nogādā vairāk nekā 1000 metru augstumā virs jūras līmeņa.

Dodoties uz dāmu distanču slēpošanas sacensībām desmit kilometru distancē klasiskajā stilā, Latvijas pārstāvji vagoniņā, kas atrodas Krasnaja Poļana dzelzceļa stacijā, iekāpa aptuveni pl.13:15 (pl.11:15 pēc Latvijas laika) jeb 45 minūtes pirms sacensību sākuma. Tomēr jau drīz pēc iekāpšanas vagoniņš uz pāris minūtēm apstājās pirmoreiz, bet vēl pēc kāda laika arī otro reizi un pēc tam stāvēja aptuveni pusstundu. Turpinājumā vagoniņi kustējās ļoti lēnām, bet LETA žurnālists un LOV preses sekretāre no savas gondolas izkāpa vien ap pl.14:40.

Kopā šajā vagoniņā bija 21 cilvēks, bet tādi ceļā bija daudzi, un līdz ar to var droši teikt, ka iesprūda vairāki simti cilvēku, kuri visi devās uz slēpošanas sacensībām. Kad vagoniņš aizbrauca līdz slēpošanas centram, visas vadošās sportistes jau bija finišējušas.

Kā pastāstīja citi vagoniņā esošie cilvēki, viņi biļetes pirka par 5000 rubļu (106,5 eiro), un viņi apšaubīja iespēju, ka saņems atpakaļ naudu, kaut sacensības neredzēja.

Kā zināms, ceturtdien notikušajās sacensībās uzvaru izcīnīja distanču slēpošanas klasiskā stila lielmeistare Justīna Kovaļčika no Polijas, bet latviete Inga Dauškāne ieņēma 65.vietu 75 dalībnieču konkurencē.

Sacensības notika lielā karstumā, un daļa skatītāju bija pietiekami drosmīgi, lai tās vērotu T-kreklos. Pēc oficiālās informācijas sacensību sākumā bija +11 grādus silts, tomēr Dauškāne pieļāva, ka temperatūra varētu būt uzkāpusi pat līdz 20 grādiem.

Komentāri