Priedulēna: Pēc ilgiem laikiem pirmā brauciena finišā neredzēju savu starta numuru, Mixnews.lv

Priedulēna: Pēc ilgiem laikiem pirmā brauciena finišā neredzēju savu starta numuru

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 18:07

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna ir samērā apmierināta ar pirmajiem diviem braucieniem Soču olimpiskajās spēlēs, jo, veicot pirmo braucienu, pēc ilgiem laikiem viņai finišā bijusi augstāka vieta nekā uz krekla norādītais starta numurs, ziņo LETA.

Kā ziņots, olimpiskā debitante Priedulēna ceturtdien pēc diviem pirmajiem Soču Olimpiādes braucieniem ieņem 15.vietu, turklāt otrajā mēģinājumā tika uzrādīts 11.labākais laiks.

"Pirmajā braucienā bija dažas kļūdas, ko centos izlabot otrajā braucienā. Tas jau bija labāks, tomēr joprojām vēl ir ko labot," pēc otrā brauciena žurnālistiem teica Priedulēna. "Pēc seniem laikiem pirmā brauciena finišā neredzēju savu starta numuru, kas nozīmēja, ka neesmu pēdējā."

Priedulēna stāstīja, ka treniņos tikai vienu braucienu veikusi ideāli un joprojām ir vairākas vietas trasē, kas "jāatkož".

"Galvenais ir neuztraukties, jo parasti pirms startiem nervozēju par katru sīkumu, kas nosit sacensību garšu. Šoreiz pirms starta pagāju malā, paklausījos mūziku, sajūta bija ļoti laba, un pirmoreiz šosezon pat smējos," sportiste piekrita, ka šī sezona viņai nav izdevusies veiksmīga.

"Es pati esmu pie vainas, nevis tehnika. Trasēs braucu nepareizas līnijas, ir liels saspringums, nejūtos brīvi."

"Šī ir mana pirmā un ceru, ka ne pēdējā Olimpiāde. Vēlos visu izbaudīt un sacensībās parādīt sevi no labākās puses - pierādīt, ka arī es māku braukt ar skeletonu," teica Priedulēna. "Nemāku raksturot, kas tieši - cilvēki, labais laiks, garastāvoklis -, bet kaut kas mani šajās olimpiskajās spēlēs pievelk."

Pēdējos divus braucienus Priedulēna veiks piektdien un aicināja līdzjutējus turēt īkšķus par to, lai viņai izdodas divi labi braucieni.

Komentāri