Prezidents: Ledus ir Latvijas stihija, mūsu kamaniņbraucēji uz tā spēj panākt brīnumu, Mixnews.lv

Prezidents: Ledus ir Latvijas stihija, mūsu kamaniņbraucēji uz tā spēj panākt brīnumu

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 13. februārī plkst. 20:28

"Ledus patiesi ir Latvijas stihija, un mūsu kamaniņbraucēji uz tā spēj panākt brīnumu," ceturtdien, sveicot Latvijas kamaniņu sporta komandu ar izcīnīto bronzas medaļu XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos, paudis Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Bronza jaunajā olimpiskajā disciplīnā - kamaniņu sporta komandas stafetē - turpina kaldināt Latvijas kamaniņbraucēju pasaules līmeņa vārdu un priecēt līdzjutēju sirdis, norāda prezidents, ziņo LETA.

"Līdz ar citiem patiesi priecājos par šo izcilo sasniegumu, kas iegūts neatlaidīgā un mērķtiecīgā vienotas komandas darbā. Sirsnīgi sveicu un pateicos Elīzai Tīrumai, Mārtiņam Rubenim, Andrim un Jurim Šiciem! Lai arī turpmāk Latvijas komandai cīņasspars un skaisti sasniegumi!" novēl Bērziņš.

Kā aģentūru LETA informēja prezidenta kancelejas Preses dienestā, prezidents ceturtdienas vakarā arī telefoniski sazināsies ar Latvijas kamaniņu sporta komandu Sočos.

Kā ziņots, Latvijas kamaniņu sporta stafetes komanda ceturtdien izcīnīja trešo vietu Soču olimpiskajās spēlēs, atnesot valstij otro godalgu šajā Olimpiādē.

Latviju ceturtdien sacensībās pārstāvēja Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, kā arī brāļi Andris un Juris Šici, kuri dienu iepriekš paši tika pie olimpiskās bronzas. Šiciem medaļas olimpiskajā parkā tiks pasniegtas piektdienas vakarā pl.18:12 pēc Latvijas laika, bet komanda savas godalgas iegūs piektdien pl.18:37.

Kopš neatkarības atgūšanas Latvijas sportisti Ziemas olimpiskajās spēlēs tagad izcīnījuši trīs bronzas un divas sudraba medaļas. Visas godalgas iegūtas ledus trašu sacensībās.

Komentāri