Soču trasē cietušā darbinieka veselības stāvoklis pēc pārciestās operācijas ir stabils, Mixnews.lv

Soču trasē cietušā darbinieka veselības stāvoklis pēc pārciestās operācijas ir stabils

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 14. februārī plkst. 13:16

Ceturtdien Soču olimpisko spēļu bobsleja divnieku treniņbrauciena laikā cietušā trases darbinieka veselības stāvoklis pēc pārciestās operācijas ir stabils, atsaucoties uz vietējiem medijiem, ziņo LETA.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka trases bremzēšanas posmā bobs uztriecās virsū kādam tajā strādājušajam strādniekam. Tobrīd trasē atradās ārpus sacensībām braukušais bobs, kurš pirms treniņu sākuma "iebraucis" trasi.

Cietušais lauza abas kājas. Brīvprātīgais darbonis nekavējoties ar helikopteru tika evakuēts no trases un nogādāts slimnīcā. Jau ceturtdien viņam tika veikta operācija.

"Operācija noritēja veiksmīgi. Viņš atrodas pie samaņas, bet veselības stāvoklis ir stabils," pavēstījusi Olimpiādes rīkotāju komitejas viceprezidente Aleksandra Kosterina.

Kā vēsta Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (FIBT), darbinieks trasē atradās paša vainas dēļ, jo pirms boba došanās trasē skaļruņos tika paziņota informācija, ka trase ir aizņemta.

Bobsleja sacensības Sočos sāksies svētdien, kad pirmos divus braucienus aizvadīs vīru divnieku ekipāžas. Latviju Olimpiādē pārstāv piloti Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri