Dārziņš: Cenšamies stabilizēt sniegumu, lai uz izšķirošajiem mačiem tas būtu optimāls, Mixnews.lv

Dārziņš: Cenšamies stabilizēt sniegumu, lai uz izšķirošajiem mačiem tas būtu optimāls

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 14. februārī plkst. 15:23

Kaut Soču olimpisko spēļu hokeja turnīrā katrs mačs ir svarīgs, Latvijas valstsvienība pašlaik cenšas stabilizēt savu sniegumu, lai izslēgšanas posmā varētu rādīt optimālo spēli, sarunā ar aģentūru LETA izteicās Latvijas izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka apakšgrupu sacensību otrajā mačā piektdien Latvija ar rezultātu 2:4 piekāpās Čehijai, ciešot otro neveiksmi turnīrā.

"Čehi labi tur ripu, to zinājām arī pirms spēles, tomēr koncentrējamies uz savu sniegumu un atdodam visus spēkus. Žēl, ka pašlaik ar to nepietiek," izteicās Dārziņš.

"Pirmajā spēles trešdaļā par daudz noraidījāmies un pretinieki sajuta iniciatīvu. Jo ilgāk rezultāts būs līdzīgs, jo vairāk pretinieki sāks stresot un uzdot sev jautājumus, kas neiznāk," uzsvēra uzbrucējs. "Diemžēl mums neizdevās ilgi noturēt 2:2, un viņi atguva iniciatīvu."

"Rezultāta ziņā labāka bija pirmā spēles pusē, bet man pašam šķiet, ka saturīgāku sniegumu rādījām otrajā pusē," stāstīja Dārziņš. "Nav tā, ka skatāmies uz rezultātu - tas šobrīd ir nedaudz novārtā, bet koncentrējamies uz savu sniegumu, cenšamies to nostabilizēt, lai uz pavisam izšķirošo posmu būtu optimāli labākais sniegums. Protams, arī šobrīd nav mazsvarīgas spēles."

Pirmās spēles izskaņā Dārziņš guva elkoņa traumu. Tas gan viņam neliedza iziet laukumā pret Čehiju, tomēr par savu veselības stāvokli uzbrucējs nevēlējās sīkāk izteikties, raisot pamatu spekulācijām, ka viņam varētu nebūt viss kārtībā.

"Mēs cīnāmies un darām, ko varam. Žēl, ka šobrīd ar to nepietiek," piebilda Dārziņš.

Tikmēr Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans pēcspēles preses konferencē apgalvoja, ka Dārziņam ar veselību viss ir kārtībā. Apakšgrupas noslēdzošajā mačā sestdien Latvijas izlasei gaidāms mačs pret Zviedriju, kas ir pašreizējā pasaules čempionvienība.

Komentāri