Biatloniste Juškāne nesasniedz finišu 15 kilometru individuālajā distancē, Mixnews.lv

Biatloniste Juškāne nesasniedz finišu 15 kilometru individuālajā distancē

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 14. februārī plkst. 17:15

Latvijas biatloniste Žanna Juškāne piektdien nespēja sasniegt finišu Soču olimpisko spēļu 15 kilometru individuālajā distancē, ziņo LETA.

Juškāne izstājās pēc trešās šaušanas, kurā pieļāva divas kļūdas. Kopumā viņa pēc trim šaušanām bija pieļāvusi sešas kļūdas, kas neļāva cerēt uz augstvērtīgu rezultātu.

Pirms tam 7,5 kilometru sprintā Juškāne ierindojās 79.vietā.

Vēl pirms četriem gadiem Vankūverā Latviju pārstāvēja deviņi biatlonisti, bet šoreiz viņu skaits sarucis līdz minimālajiem diviem. Īpaši sāpīgi tas bija vīriešiem - līdz iespējai, lai Sočos varētu startēt četri sportisti, pietrūka 21 punkta Nāciju kausa ieskaitē, vai arī katram sportistam būtu bijis jāfinišē par pāris vietām augstāk pasaules čempionātā.

Juškānei gada sākumā vēl vajadzēja piedalīties atlases sacensībās, cīnoties par vietu Olimpiādē. Tajās gan viņas vienīgā konkurente Baiba Bendika startēja apslimusi un nespēja pretiniecei izrādīt nopietnu konkurenci.

Pašlaik 24 gadus vecajai Juškānei Sočos ir jau otrās olimpiskās spēles, bet ar lieliem panākumiem viņa līdz šim nav izcēlusies un Pasaules kausa posmos nav spējusi tikt augstāk par 43.vietu.

Foto: biathlon-online.de

Komentāri