Zviedrijas hokejisti tikai mača izskaņā pieveic Šveici (1)

Sochi-2014 | 2014. gada 14. februārī plkst. 17:52

Zviedrijas hokeja izlase tikai ar vārtu guvumu pēdējās minūtēs Soču olimpisko spēļu turnīrā piektdien pieveica Šveici, ziņo LETA.

Zviedrija bija pārāka ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).

Vienīgos vārtus Zviedrijas komandas labā cīņas 53.minūtē guva veterāns Dāniels Alfredsons. Tikmēr zviedru vārtos "sauso" maču aizvadīja Henriks Lundkvists, tiekot galā ar visiem 26 Šveices valstsvienības metieniem.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka piektdienas C apakšgrupas pirmajā spēlē Latvijas izlase ar 2:4 (1:2, 1:2, 0:0) zaudēja Čehijas valstsvienībai.

Līdz ar to apakšgrupas kopvērtējumā vadībā ar maksimāli iespējamiem sešiem punktiem divās spēlēs atrodas Zviedrija, bet tālāk ar trim punktiem kabatā seko Čehija un Šveice. Tikmēr Latvija bez punktiem ir pēdējā, ceturtā.

Līdz ar to zviedri jau nodrošinājuši sev vietu ceturtdaļfinālā. Sestdien Latviju sagaida spēkošanās ar Zviedriju, bet Čehija sacentīsies ar Šveici.

Turnīrā kopumā 12 izlases sadalītas trīs grupās, pa četrām komandām katrā, kas aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc tā rezultātiem izlases tiks sarindotas no pirmās līdz 12.labākajai, četrām vadošajām vienībām nopelnot automātisku vietu ceturtdaļfinālā. Pārējās astoņas komandas tiksies četros "play-off" kārtas pāros, noskaidrojot pārējās četras ceturtdaļfināla dalībnieces.

"Play-off" kārtas mači notiks 18.februārī, dienu vēlāk paredzēti ceturtdaļfināli, pusfināli būs 21.februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23.februārī.

Pirms četriem gadiem Vankūveras olimpiskajās spēlēs triumfēja Kanādas izlase, aiz sevis atstājot ASV un Somiju.