Baltkrieviete Cupere kļūst par olimpisko čempioni frīstaila akrobātikā

Sochi-2014 | 2014. gada 14. februārī plkst. 22:01

Par Soču olimpisko spēļu čempioni frīstaila akrobātikā sievietēm piektdien kļuva baltkrieviete Alla Cupere, ziņo LETA.

Četru sportistu finālā Cupere tika pie 98,01 punkta, kas bija pārliecinoši labākais rezultāts, sudraba medaļas laureāti Ņinu Li apsteidzot par gandrīz 15 punktiem.

Zīmīgi, ka pirms četriem gadiem Cupere šajā disciplīnā ierindojās vien astotajā vietā, kamēr arī toreiz pie sudraba izdevās tikt Li.

Tikmēr trešajā vietā piektdien ierindojās Vankūveras olimpisko spēļu čempione austrāliete Lidija Leisila, kura finālā tika pie 72,12 punktiem.

Savukārt ceturtajā vietā ierindojās vēl viena Ķīnas frīstaila sportiste Sjui Mentao.

Kā zināms, Baltkrievijai piektdiena bija izdevusies, jo biatloniste Darja Domračova triumfēja 15 kilometru individuālajā distancē, bet bronzu šajā disciplīnā izcīnīja arī Nadežda Skardino.

Olimpiāde ilgs līdz 23.februārim, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.