Tomass Dukurs sarūgtināts par salīdzinoši neveiksmīgo startu Sočos, Mixnews.lv

Tomass Dukurs sarūgtināts par salīdzinoši neveiksmīgo startu Sočos

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 15. februārī plkst. 21:15

Latvijas skeletonistam Tomasam Dukuram pašlaik nav atbildes par salīdzinoši neveiksmīgā starta Soču olimpiskajās spēlēs iemesliem, un viņš nav drošs par saviem nākotnes plāniem, ziņo LETA.

Kā ziņots, sacensībās Tomass Dukurs izcīnīja ceturto vietu, kaut ambīcijas sportistam bija augstākas. Pēc noslēdzošā brauciena sportists bija pamatīgi sašļucis.

"Man šobrīd nav atbildes," atzina vecākais no brāļiem Dukuriem. "Citiem vienkārši labāks ekipējums. Pirms šodienas uzliku citas slieces, jo vakardienas nebija pietiekami konkurētspējīgas."

"Slidas, kamanas, es pats - viss ir slikts," T.Dukurs uzskaitīja neveiksmju iemeslus, nedodot atbildi, vai turpinās karjeru. "Pasēdēšu, padomāšu, redzēšu. Šobrīd nezinu."

Kā ziņots, sacensībās uzvarēja krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, bet pie sudraba otrajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas tika Martins Dukurs.

Kā atzina Latvijas sportistu tēvs Dainis Dukurs, Tomass pēc finiša esot sašķaidījis savu ķiveri un iemetis miskastē. "Izvilku to visu ārā un domāju, ka viss būs kārtībā."

"Tomass bija pelnījis vismaz trešo vietu, jo četros gados ieguldītais darbs un pēdējā laika progress liecināja, ka varam uz ko tādu cerēt. Tomēr diemžēl vakar netrāpījām ar slidu izvēli," teica D.Dukurs. "Bija grūti iedomāties, ka var uztaisīt tik mīkstu ledu. Nebijām tam gatavi, domājot, ka būs aptuveni tāds pat kā treniņos. Šodien jau bijām konkurētspējīgāki un vismaz kādu pretestību izrādījām."

"Tomasam bija labāk jāveic otrais brauciens un labāk jāizbrauc vienpadsmitā virāža," stāstīja sportistu tēvs un treneris. "Tomēr arī šodien, nomainot slidas, nespērām tik kardinālu soli uz priekšu."

T.Dukurs sacensību braucienos uzrādīja attiecīgi sesto, divpadsmito, piekto un septīto labāko laiku.

Kā ziņots, šī jau ir Latvijas veiksmīgākā ziemas Olimpiāde. Iepriekš Vankūverā tika izcīnītas divas sudraba medaļas, to skaitā arī M.Dukuram, bet Sočos jau iegūts viens sudrabs un divas bronzas.

Komentāri