Zviedrijas hokeja izlases aizsargs Kārlsons: Latvija mūs pārsteidza, Mixnews.lv

Zviedrijas hokeja izlases aizsargs Kārlsons: Latvija mūs pārsteidza

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 16. februārī plkst. 14:54

Latvijas hokeja izlase sestdienas Soču olimpisko spēļu mačā pārsteigusi savus pretiniekus zviedrus, izteicies Zviedrijas komandas aizsargs Ēriks Kārlsons.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Latvijas izlase olimpisko spēļu noslēdzošajā C apakšgrupas mačā sestdien aizraujošā cīņā ar 3:5 piekāpās pasaules čempionvienībai Zviedrijai.

"Latvija mūs nedaudz pārsteidza. Viņiem bija labs vairākums," sarunā ar olimpisko spēļu preses dienestu izteicās Ēriksons, kurš ir viens no labākajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) aizsargiem. "Šādos turnīros piedalās spēcīgas komandas, tāpēc jau iepriekš nevar kādam garantēt uzvaru."

"Pret Latviju spēlējām labi un mums bija daudz iespēju gūt vārtus, vairākas no šīm izdevībām arī izmantojām. Mums komandā ir pasaules līmeņa hokejisti katrā pozīcijā," pauda Ēriksons.

Arī Zviedrijas vārtsargs Henriks Lundkvists atzina, ka mačs pret Latviju bijis grūts. "Latvija ir meistarīga komanda, kas uz laukuma smagi strādā. Tas mums bija labs pārbaudījums. Ir labi pārvarēt šādus izaicinājumus, kas mūs sagatavo izšķirošām spēlēm."

"Turnīra turpinājumā tiksimies ar labākām komandām, spēles būs krietni intensīvākas. Taču pie tā jau mēs šobrīd strādājam. Mūsu spēlē nepieciešami uzlabojumi, mums jāspēlē gudrāk," uzskata vārtsargs, kurš uzsvēra, ka zviedriem jāturpina uzvarēt. "Nav nozīmes, kā mēs uzvaram. Tāda būs mūsu attieksme līdz pat pēdējai spēlei."

C apakšgrupas kopvērtējumā pirmo vietu ar maksimāli iespējamiem deviņiem punktiem trijās spēlēs izcīnīja zviedri, bet Šveice ar sešiem punktiem ierindojās otrajā vietā. Čehijas hokejisti trijās spēlēs tika pie trim punktiem, bet Latvija bez punktiem palika pēdējā, ceturtā.

Turnīrā kopumā 12 izlases sadalītas trīs grupās, pa četrām komandām katrā, kas aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc tā rezultātiem izlases tiks sarindotas no pirmās līdz 12.labākajai, četrām vadošajām vienībām nopelnot automātisku vietu ceturtdaļfinālā. Pārējās astoņas komandas tiksies četros "play-off" kārtas pāros, noskaidrojot pārējās četras ceturtdaļfināla dalībnieces.

"Play-off" kārtas mači notiks 18.februārī, dienu vēlāk paredzēti ceturtdaļfināli, pusfināli būs 21.februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23.februārī.

Komentāri