Brāļi Dukuri Latvijā atgriezīsies pirmdien, Mixnews.lv

Brāļi Dukuri Latvijā atgriezīsies pirmdien

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 16. februārī plkst. 15:09

Soču olimpisko spēļu vicečempions skeletonā Martins Dukurs un ceturtās vietas ieguvējs viņa brālis Tomass Latvijā atgriezīsies pirmdien, ziņo LETA.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka piektdien un sestdien notikušajās sacensībās pie uzvaras tika krievu sportists Aleksandrs Tretjakovs, bet latvieši Martins un Tomass Dukuri izcīnīja tādas pat vietas kā pirms četriem gadiem Vankūverā - otro un ceturto.

Kā informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters, sportistu sagaidīšana notiks starptautiskajā lidostā "Rīga" pl.21:00, C terminālī un uz to ir aicināti gan līdzjutēji, atbalstītāji, gan mediju pārstāvji.

Kopā ar sudraba medaļnieku Latvijā atgriezīsies visa skeletona komanda - Tomass Dukurs un Lelde Priedulēna, kā arī treneri Dainis Dukurs, Mihails Arhipovs un Mareks Mezencevs.

Tāpat kopā ar skeletonistiem Latvijā atgriezīsies arī distanču slēpotāja Inga Dauškāne un ātrslidotāja Haralds Silova treneris Edvīns Silovs. Viņu ierašanās starptautiskajā lidostā "Rīga" ir plānota pl.21:10 ar reisu no Minskas.

Šī jau ir Latvijas veiksmīgākā ziemas Olimpiāde. Iepriekš Vankūverā tika izcīnītas divas sudraba medaļas, to skaitā arī M.Dukuram, bet Sočos jau iegūts viens sudrabs un divas bronzas.

Komentāri