Atkal atceltas Soču Olimpiādes biatlona masu starta sacensības, Mixnews.lv

Atkal atceltas Soču Olimpiādes biatlona masu starta sacensības (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 17. februārī plkst. 08:08

Nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ pirmdien atkal uz pagaidām nenoteiktu laiku atceltas Soču olimpisko spēļu 15 kilometru sacensības masu startā, kurās piedalīsies arī Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs, ziņo LETA.

Sākotnēji sacensības bija plānotas svētdienas pēcpusdienā, tomēr miglas dēļ tās pārcēla uz pirmdienu ar startu pl.8 pēc Latvijas laika.

Pirmdienas rītā situācija kalnos Krasnaja poļanas apkārtnē nav uzlabojusies un pagaidām nav zināms, kad sacensības tiks aizvadītas. Krievijas Biatlona savienība vēsta, ka sacensības varētu notikt šodien pl. 14 pēc Latvijas laika. Rīkotāji oficiālu lēmumu pieņems līdz pl.10.

Biatlona un slēpošanas kompleksā "Laura" pirmdien plānota arī 12,5 kilometru distance biatlonā ar masu startu dāmām, kas sāksies pl.17 pēc Latvijas laika.

Līdz šim Rastorgujevs Pasaules kausa ieskaitē šajā distancē startējis vien divas reizes karjerā.

Pirms tam Soču olimpiskajās spēlēs Rastorgujevs ieņēma 17.vietu sprintā, ierindojās augstajā devītajā vietā iedzīšanā, bet individuālajā distancē viņam nācās samierināties ar 33.vietu.

Masu startam automātiski kvalificējās 15 labākie sportisti Pasaules kausa kopvērtējumā, bet pārējie 15 biatlonisti tika atlasīti pēc rezultātiem Sočos.

Vēl pirms četriem gadiem Vankūverā Latviju biatlonā pārstāvēja deviņi sportisti, bet šoreiz viņu skaits sarucis līdz minimālajiem diviem. Īpaši sāpīgi tas bija vīriešiem - līdz iespējai, lai Sočos varētu startēt četri sportisti, pietrūka 21 punkta Nāciju kausa ieskaitē, vai arī katram sportistam būtu bijis jāfinišē par pāris vietām augstāk pasaules čempionātā.

Rastorgujevs vēl junioru vecumā tika uzskatīts par ļoti talantīgu sportistu, bet pieaugušo konkurencē viņš sevi pa īstam apliecinājis vien pēdējās divās sezonās. Šobrīd 25 gadus vecais sportists pērn Pasaules kausa posmā Sočos spēja izcīnīt ceturto vietu individuālajā distancē, bet šī gada sākumā bija ceturtais arī Oberhofā notikušajās iedzīšanas sacensībās. Nedēļu pirms Soču Olimpiādes Rastorgujevs triumfēja Eiropas čempionāta 20 kilometru distancē, parādot, ka ir lieliskā sportiskajā formā. 2014.gadā ir viņa otrās olimpiskās spēles.

Komentāri 1
ndixykhfNpirms 5 gadiem
Depopulation has to occur cause we are indeed ooalpvpureted but not by killing people but through education about earth's resources and general. Venus Project is not about killing people .Educated people about the earth's resources need no control Robert Foster you idiot you give disinfo to people about VP . MORON, Anyone who doesnt want Venus project is complete dumb .