Šveices hokeja izlases galvenais treneris pret Latviju sagaida ļoti grūtu maču, Mixnews.lv

Šveices hokeja izlases galvenais treneris pret Latviju sagaida ļoti grūtu maču

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 17. februārī plkst. 21:27

Šveices hokeja valstsvienības galvenais treneris Šons Simpsons Soču olimpisko spēļu "play-off" kārtas maču pret Latviju sagaida kā ļoti grūtu, ziņo LETA.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka Latvija otrdienas vakarā izslēgšanas maču par iekļūšanu ceturtdaļfinālā aizvadīs pret Šveici. Abas komandas savā starpā tikās jau pirmajā Olimpiādes mačā, kur laimīgu uzvaru ar 1:0 izcīnīja šveicieši, vienīgo ripu Edgara Masaļska sargātajos vārtos raidot 7,9 sekundes pirms pamatlaika beigām.

"Latvija būs ļoti motivēta, jo vēlēsies revanšēties par pirmajā spēlē ciesto zaudējumu," uzskata Simpsons. "Tā būs grūta spēle. Latvija ir spēcīga vienība, kas nedod daudz iespēju izcelties. Viņiem ir pāris spēlētāji, kuri var gūt vārtus, turklāt arī Latvijas vārtsargi šajā turnīrā bijuši ļoti labi."

"Latvija ir ļoti prasmīga komanda. Viņi mums neļāva izmantot vairākas labas izdevības gūt vārtus, turklāt viņu vārtsargs pirmajā mačā spēlēja lieliski," uzsvēra Šveices izlases vārtsargs Jonass Hillers. "Domāju, mums vajadzētu spēlēt līdzīgi kā pirmajā spēlē, radot spiedienu uz viņu vārtiem. Tomēr tajā pašā laikā mums jābūt uzmanīgiem, jo viņiem ir meistarīgi hokejisti."

Šveices izlasei olimpiskajā turnīrā neveicas ar vārtu gūšanu, jo trīs mačos tā spējusi pretinieku vārtsargus pārspēt tikai divas reizes.

"Visi zina, ka mums nesokas labi ar vārtu gūšanu. Iespējams, pietiekami necenšamies, lai tos gūtu. Mums katrā mačā ir iespējas gūt vārtus, taču mēs nespējam tās izmantot," pauda Millers, kurš piebilda, ka viņam vienam pašam spēli uzvarēt būs grūti, ja netiks gūti vārti.

Latvijas un Šveices mača sākums otrdien ieplānots pl.19:00 pēc Latvijas laika.

Ceturtdaļfināli tiks aizvadīti 19.februārī, bet Soču olimpiskais hokeja turnīrs noslēgsies 23.februārī, kad gaidāma arī Olimpiādes noslēguma ceremonija.

Komentāri