Ķēniņš: Ja iemetīšu pāris golus, nezinu, vai mani laidīs atpakaļ Šveicē, Mixnews.lv

Ķēniņš: Ja iemetīšu pāris golus, nezinu, vai mani laidīs atpakaļ Šveicē (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 18. februārī plkst. 14:24

Šveices hokeja lielākais eksperts Latvijas hokeja valstsvienībā ir Ronalds Ķēniņš, kurš nezina, vai iekļūs atpakaļ šajā valstī, ja Soču olimpiskā turnīra "play-off" kārtas mačā pret pasaules vicečempioniem gūs vārtus, ziņo LETA.

Soču olimpiskajās spēlēs Latvija ar Šveici otrdien tiksies "play-off" kārtas mačā, cīnoties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Cīņa sāksies pl.19:00 pēc Latvijas laika.

"Jādara viss, ko darījām pirmajā spēlē, tikai vārti jāiemet. Jāpieļauj mazāk kļūdu, un viss būs kārtībā," uzskata Ķēniņš. "Pirms pirmā mača visi spēlētāji bija satraukušies, tomēr cīņas gaitā iespēlējāmies, sapratām, ka varam labi stāties viņiem pretī, un jau gāja līdzīgāk."

Ķēniņš jau kopš pusaudža gadiem spēlē Šveices augstākās līgas komandas Cīrihes "ZSC Lions" sistēmā un pēdējās sezonās nostiprinājies tās pamatsastāvā.

"Zinu katru Šveices izlases spēlētāju, lielāko daļu no viņiem pazīstu. Pretiniekiem ir daudz tehnisku hokejistu, un pret viņiem jāspēlē ļoti cieši," stāstīja uzbrucējs. "Viņiem jādod iekšās, tad sāks rokas vicināt. Ja, piemēram, pret mums asi spēlē, tas neko nemaina."

No šī brīža Šveices čempionāta līdervienības "ZSC Lions" nacionālajā komandā ir divi aizsargi un trīs uzbrucēji. "Viņi ir līderi līgā, un zinu, kā viņi darbojas laukumā. Ja nedaudz iedod pa rokām vai ribām, viņi vairs nav spēlētāji."

"Mači pret Šveici man pašam ir pagrūti. Grūti spēlēt pret tik daudziem čaļiem no komandas. Ja iemetīšu pāris golus, nezinu, vai mani laidīs atpakaļ Šveicē, bet - ko darīt," smaidot izteicās uzbrucējs.

Ķēniņš pagājušajā vasarā noslēdza līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Vankūveras "Canucks" un "ZSC Lions" komandai šosezon ir izīrēts. Uzbrucējs atzina, ka uzreiz pēc Šveices čempionāta sezonas beigām viņam var nākties doties uz Ziemeļameriku, tāpēc šī iemesla dēļ, iespējams, tiks izlaists pasaules čempionāts, tomēr pagaidām par to vēl ir pāragri runāt.

Ar Šveici Latvija šajā Olimpiādē tikās turnīra pirmajā mačā, spraigā cīņā ciešot neveiksmi ar 0:1, vienīgos vārtus zaudējot vien 7,9 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Komentāri 1
z4iL0nVlpirms 5 gadiem
when you play tf2 you understand that a hat is time wokring for or playing for, make me wrong but every time you play tf2 for 500 or 505 hours you get a hat. That hat could be new or old, some of the hats you find are in good price or not that good in price, and every hat cost another price then the other so i'm saying that all hats have another cost then another hat, you use refind metal to pay for hats, you use keys or NEW hats or just both to buy a unusual that's where earbuds come in.