Melbārža četriniekam labākie rezultāti Olimpiādes pirmajos treniņbraucienos, Mixnews.lv

Melbārža četriniekam labākie rezultāti Olimpiādes pirmajos treniņbraucienos (1)

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 19. februārī plkst. 11:50

Latvijas bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža trešdien uzrādīja labāko laiku Soču olimpisko spēļu pirmajā un otrajā oficiālajā treniņbraucienā, ziņo LETA.

Pirmajā braucienā Melbārža četrinieks finišēja pēc 55,82 sekundēm, kas ļāva par 0,19 sekundēm apsteigt krievu Aleksandru Zubkovu. Vēl par 0,04 sekundēm atpalika vācietis Maksimiljans Arnts, kurš šosezon četriniekos kļuva par Pasaules kausa ieguvēju.

Tikmēr Oskara Ķibermaņa ekipāža pirmajā treniņbraucienā uzrādīja sesto labāko laiku, tautiešiem zaudējot 0,46 sekundes. Savukārt otrajā braucienā Melbārdis bija labākais ar laiku 55,67 sekundes, otrajā vietā palikušo Zubkovu apsteidzot par 0,18 sekundēm. Trešais ātrākais šoreiz bija brits Džons Džeksons, kurš latvietim piekāpās par 0,35 sekundēm.

Ķibermaņa ekipāžai otrajā dienas braucienā septītā vieta 0,53 sekundes aiz sava komandas biedra.

Bobsleja četrinieki sacensības aizvadīs sestdien un svētdien.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka pirms tam divniekos Melbārdis ar stūmēju Daumantu Dreiškenu četru braucienu summā izcīnīja augsto piekto vietu, bet Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu ierindojās 16.vietā.

Šis Latvijas bobslejam ir augstākais rezultāts olimpisko spēļu divnieku sacensībās šajā gadsimtā. 1998.gadā piekto vietu spēja izcīnīt Sanda Prūša divnieks, bet pirms astoņiem gadiem Jānis Miņins ar stūmēju Dreiškenu noslēdza labāko sešinieku.

Komentāri 1
phlNoe0Hyepirms 5 gadiem
Holy shntiiz, this is so cool thank you.