Mugurkaulu lauzusī krievu frīstaila slēpotāja netiks pakļauta trešajai operācijai, Mixnews.lv

Mugurkaulu lauzusī krievu frīstaila slēpotāja netiks pakļauta trešajai operācijai

фото

Sochi-2014 | 2014. gada 19. februārī plkst. 12:08

Krievijas frīstaila slēpotājai Marijai Komisarovai, kura pagājušajā sestdienā Soču olimpisko spēļu treniņu laikā lauza mugurkaulu, nebūs nepieciešama trešā operācija, atsaucoties uz Krievijas Frīstaila federācijas (FFR) sniegto informāciju, ziņo LETA-AFP.

Portāls Mixnews.lv jau rakstīja, ka 23 gadus vecā sportiste uzreiz pēc smagā kritiena tika nogādāta mediķu aprūpē, bet vēlāk tika secināts, ka krieviete lauzusi vairākus mugurkaula skriemeļus, tāpēc viņai nekavējoties veikta operācija turpat tuvējā Krasnajas Poļanas slimnīcā.

Sportiste tika pakļauta sešu ar pusi stundu ilgai operācijai, kas bija veiksmīga. Līdzjūtību par notikušo izteica arī Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs, bet sportisti klātienē slimnīcā apmeklēja Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Pēc tam viņa tālākai ārstniecībai tika nogādāta uz slimnīcu Minhenē, Vācijā.

Vēlāk sportistei veikta vēl viena operācija, bet trešdien pēc Vācijas un Krievijas mediķu rūpīgām pārbaudēm secināts, ka trešā operācija nebūs nepieciešama. Komisarova tiks pārvesta uz vietējo rehabilitācijas centru.

Sportistes veselības stāvoklis pašlaik tiek vērtēts kā stabils, taču smags.

Šis nebija pirmais negadījums frīstaila slēpotāju un snovbordistu trasēs. Iepriekšējās dienās dažādus savainojumus Sočos guva arī Norvēģijas, Kanādas, Austrijas, Japānas un ASV sportisti. Olimpiāde ilgs līdz svētdienai, bet Latviju tajā pārstāv 58 sportisti.

Komentāri